2737
2734
من عمرا بهش نميگم فقط اينجارو دارم تو غربت

خوب کاری می کنی - من شوهرم زیاد رو این مسله کنجکاو نیست برا همون الانم فک می کنم فراموش کرده البته اینم بگم به عنوان یه سایتی اینجا رو بهش معرفی کردم که واسه دوران بارداری مطالب داره و اینکه احتمال چت و این مسائل و ازش بیخبره وگرنه تا الان مچمو گرفته بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خواستی مشکلتو بگو من شوهرم بددله.. وگرنه خیلیییی خوبه ولی همین بددلیش روزگارمو سیاه کرده... از ...

من شادوسرزنده بودم انقدر سرکوبم کرد تحقیرم کرد محدودم کرد دیگه اعتمادبنفس ندارم.پدرمادرمم طلاقو عار میدونن.من موندمو یه شوهر سلطه گرو متعصب وبی شعور وبددهن

من مُردم بدون اینکه مادرم بفهمه.....
کاش هیچوقت ازدواج نکرده بودم.سیرم از زندگی.سیر..... دعامیکنم خدابهتون آرامشو سلامتی بده

عزیزمی

کاری ازم بر نمیاد جز اینکه واس آرامش روح و جسمت دعا کنم

انشالله خدا به همه یه آرامش عطا کنه - آمین

2731
من شادوسرزنده بودم انقدر سرکوبم کرد تحقیرم کرد محدودم کرد دیگه اعتمادبنفس ندارم.پدرمادرمم طلاقو عار ...

بچه داری؟؟

من مامان بابام حمایتم میکنن ولی خودم نمیتونم

آخه جز بددلی مشکل دیگه ای نداره ولی همین خیلی عذابم میده.. همه جوره بهم میرسه همه کار واسم میکنه ولی این حساسیتاش نمیزاره از چیزی لذت ببرم

به قول تو خیلی سرکوب و محدود شدم.. دیگه حتی خودش اجازه یه سری کارارو میده بهم ولی دیگه انگیزه ندارم

عزیزمی کاری ازم بر نمیاد جز اینکه واس آرامش روح و جسمت دعا کنم انشالله خدا به همه یه آرامش عطا کنه ...

فدات مهربون.ببخشید ناراحتت کردم.مرسی ازدعات.آمین

بچه داری؟؟ من مامان بابام حمایتم میکنن ولی خودم نمیتونم آخه جز بددلی مشکل دیگهه ای نداره ولی همین ...

نه ندارم.دیگه راستشوبخوای ذوقشم ندارم لعنت به من

2738
بچه داری؟؟ من مامان بابام حمایتم میکنن ولی خودم نمیتونم آخه جز بددلی مشکل دیگه ای نداره ولی همین خ ...

انشالله مشکل شما هم حل بشه 

امیدوارم به همین زودی زود حال دل هممون خوب بشه

کیا مث من فقط با گوشی میان ؟؟😐😐😐.خیلیم مزه میده هنه جا تو ماشین مهمونی و موقع غذا درست کردن سرک م ...

من خیلی حال میده خیلی خوبه .نی نی سایت اینجا نی نی سایت اونجا نی نی سایت همه جا.

فقط بدیش تموم شدن ش ارژ برقی مونه ک باید رها کردش و زدش ب برق

من خیلی حال میده خیلی خوبه .نی نی سایت اینجا نی نی سایت اونجا نی نی سایت همه جا. فقط بدیش تموم شدن ...

دقیقن تنها مشکلش اینه که من میرم بغل پریز رو مبل لم میدم که هم به شترژر نزدیک باشم هم نینیسایت مستفیض بشه از حضورم😁😁