2737
2739
عنوان

طرز کار ....

53 بازدید | 4 پست

سلام. خانوما طرز کار دوربین مدار بسته توی مغازه چجوریه؟ صاحب مغازه هر وقت خواست میتونه فیلمارو ببینه؟ اینکه تصاویر رو مانیتور نشون داده میشن جریان چیه؟

(من به خاطردوربینای مغازه یکم معذبم، بعضی وقتا بی پروا دهن دره میکنم، یا میرم سرویس بهداشتی، میگم اینا منو میبینن الان، که جهنم!  )

خخخ

دغدغه ات تو اثناعشر ترامپ خخخ

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا اگه رئیست ازت چندشش میشد که داری از سرویس بهداشتی استفاده میکنی قطعا دغدغه شما هم همین میشد

به رییسم میگفتم احیانا خودش دستگاه گوارش نداره؟

اگه داره کار نمیکنه؟

اگه کار میکنه میره کجا میریزه؟  

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2728
به رییسم میگفتم احیانا خودش دستگاه گوارش نداره؟ اگه داره کار نمیکنه؟ اگه کار میکنه میره کجا میریزه ...

داره خوبشم داره منتهی دستگاه گوارش ایشون به دستگاه گوارش من میگه ایش!