2733
2734
عنوان

مراسم بله بروووون

164 بازدید | 26 پست

دخترا مامان بابای من دارن میرن بله برون دختر عمومه

باید چی بگیرن ببرن ؟ گل ؟ شیرینی ؟ هدیه ؟

ما بار اولمونه بلد نیستیمممم ؛))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هیچی

عععع همینجوری خالی خالی ؛))

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

اگه خطبه میخونن باید بعدش یه هدیه بدن.مثلا سکه پارسیانی چیزی. اگه توانشو دارید انگشتری النگویی....

البته بستگی به بقیه فامیل داره.اگه همه میدن شمام بدید.اگر نه که نمیخواد

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
مامان و بابای من برای دخترعموم شیرینی بردن و گل فک کنم، ما هم بار اولمون بود

اره منم فک میکنم باید چیزی ببرن چون برای تبریک هم هنوز نرفتن....

چیزی نمیبرن عزیزم !

ممنون گلم

زشت نیست برای تبریک هم نرفتن همینجوری برن ؟

2706