2733
2734

من و خواهزم دوس داریم که کاری انجام بدیم ک دوتایی کسب درامد کنیم و کارشم تو خونه باشه. لطفا راهنمایی کنین

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
بهترین کار آرایشگاه و خیاطیه من دوست داشتم آرایشگاه کار کنم که همسرم اجازه نداد

ارایشگاه باید از زندگیت بزنی. بعدشم خواهرشوهرم ارایشگاه میره خوشم نمیاد میگه حسودیشون شد

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارایشگاه باید از زندگیت بزنی. بعدشم خواهرشوهرم ارایشگاه میره خوشم نمیاد میگه حسودیشون شد

دختر خالم کار میکنه فقط صب و دو ساعت عصر کار میکنه

فقط رنگ مو و مش میزنه

ماهی 4 ملیونم درآمد داره

وقتشم همش ازاده

ولی قسمت حسودیم راست میگی😅

کیک پزی خونگی کاپ کیک کوکی 

شمع و گیفت عروسی

درست کردن دست گل عروسی و فروش آنلاین ینی هیچ کس رو حضوری نمی بینی بی مشغله راحت و زیبا

رفتن دوره های پوست مثل تالگو فرانسه که گرونه یا فنی حرفه ای که ارزونه انجام خدمات زیبایی

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
مغازه  لباس زیر  شال و روسری  کار روی لباس  خیاطی اینکه کدوم شهر هستی هم مه ...

نه میخوایم تو خونه باشییم

2738
کیک پزی خونگی کاپ کیک کوکی  شمع و گیفت عروسی درست کردن دست گل عروسی و فروش آنلاین ینی هیچ کس ...

کیک پزی خیلی دوس دارم. ولی شهرمون کوچیکه و خیلی زیاد شده کیک و شیرینی و میتزسم کلی خرج کنیم درامد نداشته باشه

کیک پزی خیلی دوس دارم. ولی شهرمون کوچیکه و خیلی زیاد شده کیک و شیرینی و میتزسم کلی خرج کنیم درامد ند ...

از کم شروع کن با وسایل ک داری هم زن کوچیک چیزای کوچیک اینستا به خانومی داشتم خیلی حرفه ای بود آموزش هم میداد بعد چهارسال با اون گسترش کارشو سفارشهای زیادی با هم زن جهازش فر جهازش کیک های فوقعالده زیبایی درست میکرد کارش ک زیادتر شده بود رفته بود هم زن مامانش رو گرفته بود

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

زیورالات و تاج و گلسر اینا درست کنین با بسته بندیای شیک ورقیمتای مناسب و حرفه ای، از طریق اینستا و دوست و اشنا و ارایشگاه و مغازه هم میتونید بازاریابی و فروش داشته باشید

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
غذای خونگی  کیک و شیرینی ترشیجات مربا شربت البته اگه همسرت مشکلی نداشته باشه

نه اینا خداییش کلاسش خیلی پایینه