2737
2734
عنوان

ادامه تحصیل بعداز ۱ سال ترک تحصیل

1100 بازدید | 11 پست

ادامه تحصیل بعد از  ی سال  ونیم ک از ترک تحصیل گذشته امکان داره داخل خود مدرسه ن مدرسه بزرگسالان 

خواهرم تا وسط های سال ۱۱ وخوند یعنی دوم دبیرستان بعد بند ب شرایطی نتونست بخونه الان میتونه ادامه بده شرایطش چطوریه یا باید بره بزرگسالان

کسی هست بدونه وجواب بده 

آیهان عشق مامانه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی باید برا بزرگسالان مدرسه عادی نمیتونه ادامه بده

فکر نکنم،من بزرگسالان درس خوندم خیلی ها بودن که به خاطر یک سال ترک تحصیلی اونجا بودن،اونجا هم سن خواهرتون زیاده،میتونه غیر حضوری بر داره فقط موقع امتحان بره امتحان بده

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
اگه شوهر نکرده میزارن بره راهش میدن مدرسه

شوهر نکرده بخاطر اینکه رشتشودوس نداشت ترک تحصیل کرد الان پشیمونه ۱۷ سالشه یعنی واقعا میشه شما دیدید

آیهان عشق مامانه😍
فکر نکنم،من بزرگسالان درس خوندم خیلی ها بودن که به خاطر یک سال ترک تحصیلی اونجا بودن،اونجا هم سن خوا ...

میتونه رشتشو عوض کنه تو همون بزرگسالان 

آیهان عشق مامانه😍
2738

پ این نیمه دومیا چطور یسال میمونن جا ... حالا شما ببریدش چن تا مدرسه ببینید راش میدن یا ن برید اموزش پرورش ازدواج نکرده اگ بشه راش میدن اگ هم نشد بزرگسالان تغییر رشته هم میتونه بده ... رشتش چیع؟

پ این نیمه دومیا چطور یسال میمونن جا ... حالا شما ببریدش چن تا مدرسه ببینید راش میدن یا ن برید اموزش ...

رشتش چهره سازی بود اما الان میخواد تجربی برداره 

اموزش پرورش براش تکرار پایه زد ک اگه بشه تغییر رشته بده

آیهان عشق مامانه😍