2733
2734
عنوان

شوهرم اومد

777 بازدید | 76 پست

سلام بچه ها 

تو تایپیک قبلیم گفتم که دیشب باشوهرم بحثم شد و بالا گرفت

ساعت 2 زد بیرون 

صبح ساعت 6 اومد کلی ز زد منم یکم پشت در نگهش داشتم بعد درو زدم خوابیدم

دیشب پیام داده بود ک حرفی داری فردا تو دادگاه بزن منم گفتم اوکی تا تهش میرم حالا

اومد عین ی موش دوش گرفت و خوابید سرکار هم نرفت

شناسنامه  هارم گذاشته جلو آینه

گفتم پاشو برو دادخواست بده خواب نمونی

گفتم دلم سوخت برات

منم دادزدم پاشو برو بیرون بابا و فلان... 

اومدم تو اتاق دوش گرفتم خوابیدم

قبلا حرف طلاق نزده و بدجور دوسم داره همیشه من بودم ک میزدم و اونم داغ میکرد حسابی

میخوام ی حال اساسی بهش بدم 

چ کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این بچه بازیا چیه😐میدون جنگه یا شوهرت دشمنته با هم حرف بزنید مشکلتون حل شه اینجوری لجبازی کنید که بدتره 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

اينقد ك توگفتي اونم ياد گرفته

خيلي بدم ميادببخشبدا حس ميكنم سو استفاده كردي از حساسيتش نسبت ب طلاق و دوست داشتنش

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
اخه خیلی زورم اومد تقصیر اون بود خیلی پرو شده

توام بی خیال تر از اون باش.

پاشو خونه زندگیتو مرتب کن.نهارتو بذار.یه چایی بذار.اگه بیداره واسه اونم ببر.انگار نه انگار.هالا نمیخاد بچسبی بهش ولی معمولی باش.

این بچه بازیا چیه😐میدون جنگه یا شوهرت دشمنته با هم حرف بزنید مشکلتون حل شه اینجوری لجبازی کنید که ب ...

حرف می‌زنیم حل نمیشه 

لجبازه و رو اعصابمه تو تایپیک قبلیم گفتم 

2706