2733
2739
عنوان

وزن بارداری

543 بازدید | 104 پست

سلام خانم ها

شماها تو بارداری چقدر وزن اضافه کردید از چه هفته ای به بعد خیلی رشد وزن داشتید

من از دوماه پیش تا الان نزدیک پنج کیلو اضافه کردم تو هفته های 33  و 34 هستم  اینجور که بهداشت میگه   و در کل  حدود 11 کیلو

حالا دعوام کردن که چرا زیاد اضافه کردی و ازمایش نوشتن و ارجاع به دکتر تغذیه و ...

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اخر ماه 8هستم 7 کیلو اضافه کردم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2731
2738

از ۱۶ هفته به بعد هفته ای نیم کیلو دارم اضافه میکنم

دکترمم راصیه میگه خوبی، البته من اضافه وزن نداشتم قبل بارداری

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

من ۲۳ کیلو چاق شدم ولی همش رفت😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
از ۱۶ هفته به بعد هفته ای نیم کیلو دارم اضافه میکنم دکترمم راصیه میگه خوبی، البته من اضافه وزن نداش ...

دقیقا باید ببینی قبل بارداری اضافه داشتی یانه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
مگه چی میخوری بیشتر ؟ فعالیت داری ؟

میوه زیاد میخورم  فعالیت هم کارهای خونه هست و روزی تقریبا دوساعت پیاده روی   نه غذای فست فودی میخورم نه برنج زیاد

التماس دعا
2706