2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون روز یه دکتر طب سنتی بهم گفت یک کیلو سیب زمینی که یه خورده از گردو بزرگتر باشه و سبز نباشه بخر به ٤قسمت تقسیمش کن تو چهار روز هر قسمتو بزار اب پز بشه بعد ابش که اندازه یه استکان شد همون ابشو بخور میگفت برا کیست بهترین چیزه! من امتحان نکردم اما یه خانمی برا بارداری ازش دارو گرفته بود جواب گرفته بودو باردار شده بود...
2731
با سلام من 31 ساله هستم و در سینه چپم فیبرو آندوما دارم. پیش دکتر کاویانی رفتم برای استفاده از قرصهای جلوگیری و بچه دار شدن که گفتن خوش بختانه خوش خیم هستش ولی اگر بخوام قرص مصرف کنم و یا باردار بشم باید حتما عمل کنم. معتقد بودند که این دو عمل باعث بزرگ شدن و یا بدخیم شدنش میشه
سلام.دکتراهم به من همینو گفتن.البته اخرین دکتر گفت حتی با پریودی هم امکان بزرگ شدنش هست.اما هیچ دکتری نگفت که ممکنه بدخیم بشه.حتی ماموگرافیم کردمو میگن خوش خیمه....
من 6 سال پیش یه توده تو سینم احساس کردم که رفتم دکتر خیلی کوچیک بود دکتر سونو نوشت که گفتن تو سونو معلوم نیست چیه از بس کوچیک بود..من چون خیلی حساس بودم و همش سینمو چک میکردم متوجه شدم..خلاصه دکتر گفت برو 3 ماهه دیگه بسا تا بینیم بزرگ میشه یا نه..من بعد از 3 ماه رفتم که دکتر فقط با لمس کردن گفت فیبر ادینما هستش منو فرستاد سونو که سونو هم همین گفت..دکتر گفت اگه بخوای عمل کن نمیخوای هم هیچی نیست ..گفت اگه بخوای فکرت راحت شه عمل کن....منم یه مدت بیخیال شدم و به کل فراموشش کردم بعد هرچی میشم اثری ازش نبود
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
خداروشکر.ان شاالله که از بین رفته باشه.اما حتمأ ۶ ماه یا سالی یکبار سونو بکن.مخصوصا شما که قبلا فیبرو داشتی چون دکترا له من گفتن فیبروادنوما مثل چربی نیست که از بین بره...
2738
اتفاقا سه ماه پیش هم سونو کردم که هیچی نبود ...
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
مرسی عزیزم از اطلاعاتت. منم خیلی دلم میخواد عمل کنم ولی پیش هر 5 دکتری که رفتم مخالف عمل بودن:((((

سلام میدونم خیلی از وقتی که مشکل توده سینه پیدا کردیمیگذره فقط میخوام بدونم چکار کردی

التماس دعا
عزیزم مرسی از توضیحاتت. من 35 سالم. و یک ماه پیش یک توده 7 میلیمتری در سینه ام با سونوی سینه پیدا کردند. ام آر آی هم کردم. رفتم دکتر متخصص سینه دکتر عطری که گفت هم میتونم بیوپسی کنم و هم اینکه صبر کنم ببینم بزرگ می شه یا نه. ولی من ترجیح میدم عمل کنم. میخوام ببینم کسی این شرایط را داشته؟

سلامتاپیکت رو.خوندم چکار کردی برای توده سینت ؟ 

التماس دعا
2706