2726
غزل جان

پست شما رو الان دیدم

امیدوارم که مورد خاصی نبوده باشه

اگه اومدی اینجا از تشخیص دکتر بگو
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم بیوپسی دردناکه ؟ چه جوریه؟ خود دکتر که میگفت سخته و خیلی نگرانم و برای ۱۷ شهریور وقت دادن بهم .... پیش دکتر جعفر اکبری هم رفته بودم که بهم دارو داده بود و گفته بود ورزش کن و بیا دوباره سه ماه دیگه... ولی اینقدر اذیت میشم با این تومور توی سینه که زندگیم بهم خورده ... من ترجیح دادم که زودتر یه کاری بکنم ... روحیم که خرابه و نمیدونم واقعا باید چیکار کنم... اگه اومدید اینجا برام پیام بزارید تا بخونم... خیلی تنهام و به کسی هم نگفتم
2728
من 20 سالمه...فیبرآدنوم خیلی بزرگی تو سینه راستم داشتم که دکترا گفتن چون خیلی بزرگ شده باید عمل بشه، سایز سینم و به کل تغییر داده و یکیش خیلی بزرگ شده بود اواخر دی ماه عمل کردم...هنوز داشتم واسه رفع جای عمل کلی پماد و روغن و امتحان می کردم که حالا دوباره تو همون سینه م یکی دیگه حس میکنم و سایز سینمم داره افزایش پیدا میکنه...خیلی خیلی نا امیدم
سلام من خودم کسی بودم که این سایت خیلی کمکم کرد و حالا میخوام تجربه خودمو در اختیار بقیه دوستان قرار بدم: مدتی بود که تو سینه سمت چپم درد داشتم و درد باعث شد که اواخر سال 90 به دکتر مراجعه کنم و سونو دادم گفتن فیبروآدنوماست! رفتم پیش دکتر نسرین السادات علوی که فوق العاده مطبش شلوغه و هربار بین مریض تا 10-11شب بودیم و هربار سونو جدید می نوشتن و میگفتن مهم نیست و فقط باید تحت نظر باشی و ویتامین ای بخوری و منم هرسری میگفتم درد دارم! (دردم خیلی زیاد بود مخصوصا زمان معاینه خیلی اذیت میشدم) تا اینکه یه بار رفتم بیمارستان میلاد و حرف قشنگی دکتره زد و گفت این همه سونو بیفایده است و وقت تلف کردن و میخوای مطمئن بشی برو بیوبسی! این حرف باعث شد برم کلینیک پستان پیش دکتر ماندانا رضایی! دکتر خوبیه! با معاینات ایشون فهمیدم که ترشح هم دارم و منو نوشت سونو و ام آر آی! که نتایجش فیبروآدنوما بود! دکترم گفت که برا اینکه خیالت راحت شه میخوای بنویسم بیوبسی، اما به اصرار خودم گفتم میخوام جراحی کنم و الان حدود دو ماه از جراحی میگذره و خداروشکر فیبروآدنوما بود و راحت شدم! اون درد های شدید و کذایی که این اواخر روزانه بود و همراه با سوزش و تیر کشیدن ، باورتون نمیشه که همش خوب شده! دکترهای کلینیک پستان عالی هستن اما امکاناتش برای جراحی اصلا مناسب نیست و برا جراحی های اساسی هم تو همونجا انجام میدن که امکانات مراقبت بعد از عملشون واقعا صفره و مریض رو اگرم یه شب نگه دارن دکتر متخصصی وجود نداره! خداروشکر جراحی من کوچیک بود و هزینه جراحی من حدود 900 شدش : آذر 92 4 ساعت بعد از جراحی هم ترخیص شدم و بعد دو هفته ام کاملا خوب شدم! باید بگم توده ام از زمان تشخیص تا عمل حدود یک سانتم رشد کرده بود و یعنی 2سانت بودش!
در ادامه باید بگم که الان حدود 11 ماه از جراحیم میگذره و خداروشکر هیچ مشکلی نداشتم و اون درد ها هم کاملا برطرف شده و بخاطر ترشحی هم که داشتم قرص داستنیکس خوردم و در هفته 2 عدد میخوردم که سه هفته بعدش و در تیر ماه باردار شدم و برا جلوگیری از سقط بنا به دستور پزشکم تا هفته 12 این قرص رو مصرف کردم و در حال حاضر که تو آبان 93 هستیم دارم ماه 5 بارداری رو تجربه میکنم و از همتون التماس دعا دارم و براتون آرزوی موفقیت دارم!
این سایت به من خیلی کمک کرد، من یه توده 2.5 سانتی در سینه سمت راست و یه توده 1.5 سانتی در سینه چپ داشتم ، پیش چند تا دکتر رفتم و در نهایت پیش دکتر محمد رضا میر در بیمارستان لاله جراحی کردم، ایشون بسیار دکتر خوب و با تجربه ای هستند ، ایشون تنها کسی بودند که قبول کرد با بیمه تکمیلی منو عمل کنه، واقعا خدا حفظشون کنه، الان 20 روز از عملم میگذره حالم خیلی خوبه و خداروشکر توده خوش خیم بود، ولی از نوعی که اگر عمل نمیکردم ممکن بود بد خیم بشه ، من پیش دکتر سیرتی و خانم دکتر علوی هم رفته بودم، در ضمن با اینکه فقظ 20 روز از عملم میگذره جای خط جراحی داره کم رنگ میشه
سلام دوستان من 9 ماهه که سینه چپم فیبروادنوم داشتم که به علت دردناک شدنش دکترم ترجیح داد عمل بشم .چهار روز پیش عمل شدم حالا سوالی که دارم اینه که بعد عمل همچنان درد دارم به خصوص بازوی چپم درد میکنه به طوری که دوست ندارم چیزی با دستم بلند کنم فقط با مسکن زمان رو میگذرونم . اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه؟ آیا این دردها طبیعیه؟ تا کی ادامه داره؟
سلام، در مورد بزرگ شدن یا نشدنش چیزی ثابت نشده ولی من توی یک سایت خارجی خوندم که گیاه خواری ، خوردن آجیل خام ، خوردن آب میوه تاره، نخوردن گوشت قرمز ، خوردن میوه و سبزی و نخوردن شکر میتونه کمک کننده باشه
2706