2733
2734
عنوان

چه کنم با این مادر شوهر؟؟؟؟

132 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها

من یه مادر شوهر روانی دارم که حدود 1 ماه پیش سر اینکه من از دست شوهرم دلخور بودم باهام قهر کرده (دقیقن مثل یه دختر بچه 7 ساله! این مدلی که حرف میزنی باهاش جواب نمیده و روشو میکنه اونور و اینا!)

حالا تو تاپیک قبلیم توضیح دادم در موردش که اخلاقش چه مدلیه!

ما با هم تو یه ساختمون هستیم حدود دو هفته پیش رفتم خونشون (فکرشم نمیکردم هنوز تو قیافه باشه باهام) اما جواب سلامم هم نداد الان همش دارم جلوی خواسته شوهرم که دوس داره بریم خونشون سر بزنیم مقاومت میکنم بهشم میگم مامانت دوس نداره منو ببینه همش میگه نه مامانم این مدلی نیستش تو در موردش اشتباه میکنی و مامانم تورو خیلی دوس داره و از این حرفا

به نظرتون اگه رفتم خونشون چیکار کنم؟ میدونم که کینه شتریه و منتظر نشسته من برم ازش معذرت خواهی کنم واسه کاری که نمیدونم چیه که بخاطرش از دستم ناراحت شده!

از شوهرای نفهم ک همش فکر میکنن مامانشون‌بی تقصیره و میگن نه تو اشتباه میکنی مامانم اینطوری نیس متنفرم (یکیشو خودم دارم)

بدون دلیل بری واسه کار نکرده عذر خواهی کنی تا اخر عمرت باید اینکارو کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوووف خدا لعنتش ممیدونم چرا میره واس ادمای بدبخت مڟلوم و اینا روز ب روز خرفترن.برو خراب شدش نری باید جنگ و دعوا بشه اعصاب داری .تو سلامتو بکن برو بشین به یورتم نگیر انقد سلام کن اینم جواب نده تا جونش دراد😒😒😰

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

لازم نیست حتما مستقیم عذرخواهی کنی یه گل آپارتمانی کوچیک بگیر و برید دیدنش . وقتی جواب سلام شما رو نداد شوهرتون اونجا بود؟ اگه نبود که شما هم با سیاست رفتار کنید و ببینید جلوی شوهرتون رفتارش با شما چه جوریه . جلوی شوهرتون حداقل با مادرش خوب باشید که خودتون رو عزیز کنید .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
کاری نداره به شوهرت بگو باهم بریم ازکنارمم تکون نخوری شماهم برومثل یک خانوووم بشین با پدرشوهرت صحبت ...

همیشه همینجوری میرم اما واقعن طاقت بی محلی دیدن هم ندارم

2740
همیشه همینجوری میرم اما واقعن طاقت بی محلی دیدن هم ندارم

عزیزم باشوهرت برو ایناوقتی شوهرامون باشن جلو اونا چاپلوسی میکنن همه بدجنسیهاشون موقعی هست که تنهاباشیم من۸سال تجربه همچی مادرشوهری دارم😆😆

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
لازم نیست حتما مستقیم عذرخواهی کنی یه گل آپارتمانی کوچیک بگیر و برید دیدنش . وقتی جواب سلام شما رو ن ...

عاخه واقعن من هیچ کاری نکردم 

سفر بودیم شوهرم یه چیزی به من گفت من ناراحت شدم فرداش دیدم مامانش دیگه جواب منو نمیده بهشم گفتم مامان من کاری کردم شما از دستم ناراحت شدی روشو کرد به دیوار اصن جواب نداد بدونم مشکل چیه

عزیزم باشوهرت برو ایناوقتی شوهرامون باشن جلو اونا چاپلوسی میکنن همه بدجنسیهاشون موقعی هست که تنهاباش ...

تو تاپیک قبلم گفتم چجوریه

تنها میرفتم اون موقع که خوب بود خیلی وقتا درو روم باز نمیکرد الان که جای خود داره

عاخه واقعن من هیچ کاری نکردم  سفر بودیم شوهرم یه چیزی به من گفت من ناراحت شدم فرداش دیدم مامان ...

میدونم عزیزم شما کاری نکردی . احتمالا همسرتون دهن لقی کرده و به مادرتون چیزی گفته که حتما این موضوع رو تذکر بدید دلیلی نداره از حرف زندگیتون همه خبردار بشن . ولی برای اینکه حسن نیت خودت رو به شوهرت نشون بدی این کارو بکن اگه باز هم محل نداد همونجا به شوهرت بگو که اگه اومدم به خاطر تو بود وگرنه میدونستم بی محلی میکنه . اگر هم که روی خوش نشون داد باز به شوهرت بگو دیگه هیچوقت تنها نمیام چون تو رو میبینن محبت می کنن . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
میدونم عزیزم شما کاری نکردی . احتمالا همسرتون دهن لقی کرده و به مادرتون چیزی گفته که حتما این موضوع ...

من کلن خیلی وقته تنها نمیرم خونشون مگه اینکه کاری باهام داشته باشن خودشون بگن بیا

مامانش این پسرشو خیلی دوس داره واسه همینم انگار دیده من باهاش سرسنگین شدم خیلی بهش ناگوار اومده

از همسرم مطمئنم که حرفی نزده چون تو سفر بودیم متوجه شد که من سرسنگین شدم 

همسرم میبینه رفتارای مادرشو اما اصلن زیر بار نمیره

همین دیشب گفت بیا بریم خونشون من پیچوندمش  

اما نمیدونم واقعن رفتم اونجا بی محلی دیدم چیکار باید بکنم و چه رفتاری داشته باشم