2737
2739
عنوان

خیانت مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 4127 بازدید | 70 پست
همش نکو اینو اه حالم به هم می خوره از زنای ضعیف پدرشا در بیار خیانت مجازی و حقیقی نداره حتی اگر ...

فقط تونستم گریه کنم نمیدونم چرا

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته پیش یه روز رفتم خونه بابام دخترم با شوهرم خونه موند اوندم خونه دخترم گف بابا بایه خانم حرف میزد ...

😢😢😢خیلی شرایط بدیه

2728
نصب کردن مجددش که کاری نداره

برای همین گفتم هوشیار باش ولی اگر حساس بشی دیگه مخفی کاری میشه و نمی تونی کنترلش کنی پس فعلا بی خیال باش ولی حواست باشه که بتونی در صورت تکرار سریع متوجه بشی

نصب کردن مجددش که کاری نداره

به خانوادش بگو

به خانوادت بگو

سر کارش ابروشو ببر

هر چی داری به نامت کن

اینا همه تجربه من هستن

اگر بدونی چقدر الان دارم جای تو حرص می خورم

من اصلا وقتی جای تو بودم گریه ام نگرفت حتی ی قطره

فقط اینقدر سنگ شدم که همه فهمیدن هیچ احساسی ندارم عین ی ربات

خدایا عظمتت را شکر
برای همین گفتم هوشیار باش ولی اگر حساس بشی دیگه مخفی کاری میشه و نمی تونی کنترلش کنی پس فعلا بی خیال ...

دیگه برام مهم نیست از اول نباید انجام میداد

به خانوادش بگو به خانوادت بگو سر کارش ابروشو ببر هر چی داری به نامت کن اینا همه تجربه من هستن ا ...

امه چیز به نام منه..ولی میترسم به کسی بگمبا اینکه ازش متنفرم ولی دلم میسوزه آبروش بره

2740

من جای تو بودم یه فندک میگرفتم زیر همچین مردی دود میشد میرفت هوا آخه مرتیکه شماها که میخواین همچین غلطایی بکنین چرا زن میگیرین چرا یکی رو بدبخت میکنین نامردااااا😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

من جای تو بودم یه فندک میگرفتم زیر همچین مردی دود میشد میرفت هوا آخه مرتیکه شماها که میخواین همچین غ ...

دقیقاااا😢😢😢😢😢