2733
2734
عنوان

خیانت مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 4127 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما به سوهرت گفتي عضو نيني سايتي؟؟ اينجا هم پر مرد غريبه است  اگه به شوهرت نگفتي يعني بهش خيان ...

بله ایشون در جریان هستن و اینکه من تاحالا اینجا با مردی گرم نگرفتم ولی ایشون با همه دخترا خیلی راحت حرف زدن

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.
2731
شما به شوهرت گفتي عضو نيني سايتي؟؟ اينجا هم پر مرد غريبه است  اگه به شوهرت نگفتي يعني بهش خيان ...

چه مزخرف، چت تل گرامیو با اینجا مقایسه میکنی؟ 

اوست نشسته درنظر من به کجا نظر کنم؟ 
با دخترهای گروه مخصوصا یکیشون خیلی ارتباط صمیمی داره و اینکه وقتایی ک میگه کار دارم و جواب منو نمیده ...

خوب این ایراد داره شما هم عصو گروه بشین با همسرتون اونجا صحبت کنین هم خانومای گروه حساب کار دستشون میاد هم همسرتون

2740
بله ایشون در جریان هستن و اینکه من تاحالا اینجا با مردی گرم نگرفتم ولی ایشون با همه دخترا خیلی راحت ...

اوكي پس احتمالا الان داره تاپيكتو ميخونه و از كارش پشيمونه

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
خوب این ایراد داره شما هم عصو گروه بشین با همسرتون اونجا صحبت کنین هم خانومای گروه حساب کار دستشون م ...

همسرم گفته مجردم اونجا بعد ک گفتم من بیامزد همه برنامه رو پاک کرد

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.

هفته پیش یه روز رفتم خونه بابام دخترم با شوهرم خونه موند اوندم خونه دخترم گف بابا بایه خانم حرف میزد بهش ادرس می داد بعد گف بعضی وقتها دیدم تو گوشی با خانوما حرف می زنه بهش گفتنم گف خانم کارگر واینا ....منم باورم نشد این ماه حقوقش کم اومد بهش پول ندادم الانم قهریم رفته اونیکی خونمون تنهاست بره به جهنم 

براشادی روح امواتم صلوات    
بله ایشون در جریان هستن و اینکه من تاحالا اینجا با مردی گرم نگرفتم ولی ایشون با همه دخترا خیلی راحت ...

همش نکو اینو

اه حالم به هم می خوره از زنای ضعیف

پدرشا در بیار

خیانت مجازی و حقیقی نداره

حتی اگر ذهن ادمم هرز بپره خیانته

از ک....ر اش اویزونش کن

خدایا عظمتت را شکر