2733
2739
عنوان

چقدر بعضیا پست فطرت هستن

353 بازدید | 11 پست

من تو کار پخش ی سری محصولاتم.از وقتی باردار شدم بیخیال کار شدم.دیروز زن داداشم مشتری داشت و خیلی اصرار. کرد که میخواد بره از انبار تحویل بگیره منم هماهنگ کردم با همکارم...اونم ی سری محصولات تاریخ گذشته داده،زن داداشمم درست نگاه نکرده به مشتری تحویل داده...

بعد چند ساعت متوجه شدم ب زن داداشم گفتم زود برو جمعشون کن که ی کم پشت گوش انداخت،ب همکار احمقم زنگ زدم جوابمو نداد.،منم با وضعیتی ک باید استراحت باشم جفتم پایینه هی خودخوری کردم و راه رفتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدالعنت کن همکارکثافت تو بی وجدان

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

آقا بعد از ۴ ساعت اومده به مشتری و مردم فحش میده که خودشون نادونن😑😑محصول پلمپه...

من هی حرص میخورم اون از خودش دفاع می‌کنه.

۸ ساعته حالم بد شده.نمیدونم چه غلطی بکنم،بچه بیچارم تو دلم آشوبهههه

2738
یادش رفته میگه باشه بیار پس نمیاد ب مردم فحش بده همش میگه ب من چه

عزیزم به اون طرف بگو استفاده نکنه پولشو پس بدین 

خودتم حرص نخور بچت گناه داره اعصابت خورد میشه اون بچه هم اذیت میشه

اگر امکانش هست با یه همکار دیگت تماس بگیر

عزیزم به اون طرف بگو استفاده نکنه پولشو پس بدین  خودتم حرص نخور بچت گناه داره اعصابت خورد میشه ...

بهشون گفتم استفاده نکنن

خیلی حرص خوردم ینی بچم چیزیش شده؟؟؟