2733
2734
عنوان

خانومای خوش ذوق

33 بازدید | 6 پست

برا یه زن از فامیلای خیلی خیلی نزدیکم، حول و حوش 27 ساله میخوام کادوی تولد بخرم. چی بخرم بنظرتون تا 150 تومن؟ بدلیجات نمیشه چون اون برام خریده، شال و روسری هم نمیشه چون پارسال براش خریدم.

پی نوشت: یه جورایی آدم تازه به دوران رسیده ایه، میدونم هرچی بخرم استفاده نمیکنه با وجود اینکه سلیقمون خیلی شبیه هست. ینی مثلا به کلاسش نخورده و اصلا نیازی به استفاده ازش نداره! ولی یکی از اوناییه که از ته ته ته هیچی، فک میکنه به یه جایی رسیده و پز عالی جیب خالیه به تمام معناس. پارسال 100 تومن دادم براش شال دست دوز گرفتم، خدا شاهده 5 ساله برا خودم یه تیکه لباسم نگرفتم اما برا اون یه شال فوق العاده خریدم اصلا سر نکرد (هرچند به من مربوط نیس و ناراحت نیستم از این موضوع)  غیبت تموم شد!  

در هر حال من باید یه چیزی براش بخرم لطفا بگین چی بخرم؟ قربون همتون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کیف  کیف پول شومیز عطر

کیف پول خودم خیلی دوس دارم اما حس میکنم برا اون مناسب نیس

شومیزم باز دوس دارم ولی بنظرم چون خیلی تپله (البته خودش همچین نظری نداره) تو انتخاب سایز به مشکل میخورم و اینکه بنظرم قیمت شومیز بالا باشه

عزیزم عطر خیلی فکر خوبیه. اسم خاصی مد نظرته که هم خوب باشه هم قیمتش کمتر از 150؟