2733
2734
عنوان

کیا بچه هاشون دوساله شد چ زود گزشت ولی پدرمون دراومد

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 56 پست
من دخترم دوسالش شد ولی هنو شبا پا میشه گریه میکنه مثلا ساعت ۳ یدفعه گریه میکنه باید بغلش کنم تابش بد ...

بچه منم همینجور شیرمیدم میخابه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت همینطور گل دختر شما. نه تازه تازه داره کلمات و میگه اونم من میفهمم.جمله فقط مامان بده.خیلی د ...

مث دختر من منم چن تا جمله بیشتر نمیگه مثلا اب میخام یا مامان بده تموم  همش میگفتم نکنه هوشش کمه  از بس اطرافیان میگقتن چرا حرف نمیزن ادم میترسه

چی‌بگم والا😑
من از شیر گرفتمش سه ماهی میشه ولی اینجوری شد حس میکنم گشنشم‌میشه ولی پا نمیشه شیر یا یه چیزی بخوره

یکساعت قبل خابش حسابی غذا بهش بده ابم بذار دمه دستت بیدازشدبهش اب بده 

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2728
مث دختر من منم چن تا جمله بیشتر نمیگه مثلا اب میخام یا مامان بده تموم  همش میگفتم نکنه هوشش کمه ...

نه نترس و نگران نباش پسر دوست من تا ۳ سالگی حرف نمیزد.بچه با بچه فرق میکنه.الان دیر نیست برای حرف زدن

عزیزم مبارکه شماهم دومی و تو راه داری

نه عزیزم تیکر بارداری نیست خدانکنه خخخخ پسرم پدرمو‌دراورده باردار شم خودم هیچی بقیه از شهر بیرونم میکنن😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره بخدا الان خوبه فقط گرسنه میشه یا پوشکشو خیس میکنه نهایت رفلاکسم داره حالا بزرگتر شه هی میگه ...

پووووو.... بزاره بخابم فقط. اشکال نداره. خخخخخخخخخ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
2738
من کار بزرگشو میگه ولی جیششو تا میاد بگه مریزه

اخی عزیزم کامل بازش کردی؟ من امروز شش روزه بازش کردم اما خب همش خودم باید ببرمش جیش کنه اما روزی دوبار جیش میکنه به خودش بعد میگه جیش کردم 

اخی عزیزم کامل بازش کردی؟ من امروز شش روزه بازش کردم اما خب همش خودم باید ببرمش جیش کنه اما روزی دوب ...

اره بازش کردم منم خودم‌میبرمش ولی تا غافل بشم تمومه

چی‌بگم والا😑