2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشون دوساله شد چ زود گزشت ولی پدرمون دراومد

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم همچیش داره خوب میشه بجز وزنش رو ۸ کلو ۴۰۰ مونده

توروخدا اگ راه حلی داری به منم بگو بچم ۱۴ماهشه هم وزن بچه شماست 😭پوستو استخونه بمیرم براش

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731
توروخدا اگ راه حلی داری به منم بگو بچم ۱۴ماهشه هم وزن بچه شماست 😭پوستو استخونه بمیرم براش

عزیز م‌من زیر نطر دکتر تعذیست فقط اهن نوشت و مولتی دخترمن ازمایش خون و سونو کلیه انجام داد خداروشکر خوب بود دکتر گفت ژنش ریزه میزست. من سویق استفاده میکنم براش سویق سنجد دیگه بیشتر سعی کن عداهای سفت درست کنی  تو عذاش کره بنداز و برنج با اب قلم بپز  الان حس میکنم از ماه قبل یکم بهتر شده ولی هنوز وزنش نکردم این وزن مال یه ماه پیشش

چی‌بگم والا😑
2740
عزیز م‌من زیر نطر دکتر تعذیست فقط اهن نوشت و مولتی دخترمن ازمایش خون و سونو کلیه انجام داد خداروشکر ...

دخترم غذاهای خودمونو میخوره اصلا  غذایی که براخودش درست میکنم نمیخوره .

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
دخترم غذاهای خودمونو میخوره اصلا  غذایی که براخودش درست میکنم نمیخوره .

اشکال نداره مثلا کره رو بشقابش بزار یا مثلا سویق بگیر سویق سنجد یا چاق کننده بپاش روی عذاش 

چی‌بگم والا😑
بچه دوم بیار خواهر باهم بزرگ‌میشن

من غلط بکنم خداروبدنیاد پدرمو دراورده نه سر نه اعصابی ازهمه بدتر بی خابی هاش خدانگهش دارم برام 😚😚

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
من غلط بکنم خداروبدنیاد پدرمو دراورده نه سر نه اعصابی ازهمه بدتر بی خابی هاش خدانگهش دارم برام 😚😚

من دخترم دوسالش شد ولی هنو شبا پا میشه گریه میکنه مثلا ساعت ۳ یدفعه گریه میکنه باید بغلش کنم تابش بدم تو خونه البته هر موقع ک بریم‌مهمونی اینجوری میشه نمیدونم خسته میشه چش میشه

چی‌بگم والا😑
2706