2737
2739

میخواستم صابون شیر لرویا یا داو بخرم اما توی گوگل سرچ کردم که صابون ضرر داره و پن خوبه...الان موندم میترسم پن بخرم و پوستمو بدتر کنه و پولم هدر بره...لطفا اگه تجربه دارین بگید...پوستم چرب و جوش داره

پشت هر اکانت مجازی،قلبی درحال تپیدنه؛پس مواظب حرفامون باشیم💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ژل شست و شو خوبه ولی کلا حساس نشو هی بشوری شست و شوی زیاد هم خوب نیست

من پوستم خشکه و حساس جوش هم میزنم فوم میزنم جدیدنا

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
اینایی که میگی چی هستن اصن

پن مثل صابون گلم اما موادی مضر برای پوست که توی صابونه رونداره

2740

چرا تاپیکت پاک شد

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

فقط اخرشو بگم با حرفای ما اروم نمیشی ابجی سعی کن ب خودت بقبولونی 

چون مث منی منم خواستم شد با حرف کسی اروم نشدم موفق باشی

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
نمیدونم عزیزم حتی بعضی از راهنمایی دوستانو نتونستم بخونم

چقدر بعضیا بیشعورن 

اخه یکی مشکل داره بدت میاد نیا اَه اَه 

فقط اخرشو بگم با حرفای ما اروم نمیشی ابجی سعی کن ب خودت بقبولونی  چون مث منی منم خواستم شد با ...

دارم روی خودم کار میکنم گلم ممنون از راهنماییات خیلی عزیزی...ایشالا همیشه خوشبخت باشی⁦♥️⁩

دارم روی خودم کار میکنم گلم ممنون از راهنماییات خیلی عزیزی...ایشالا همیشه خوشبخت باشی⁦♥️⁩

همچنین گلم❤