2733
2734
عنوان

قهر کردن شوهرم با پدر من😟😢😢😢😢

499 بازدید | 10 پست

سلام خانوما شما جای من بودین چه میکردین

همسرم و پدرم به خاطر مسایلی با هم بحثشون میشه و متاستفانه حرمت ها ی بینشون شکسته میشه و الان چندین ماهه قهره و نمیاد خونه ی اونا و هر جایی هم دعوت باشیم پدرم اونجا باشه نمیاد .

چندباری گفتم بیا آشتی کن و فراموش کن میگه مطلقا نه نه نه....

باهم خیلی خوبیم و خدا رو شکر مشکلی نداریم تنها مشکلم اینه هر وقت راجعش باهاش حرف گمیزنم میگه طرفداری نکن و ناراحت میشه ....

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میدونم چی میگی شوهرمنم دوساله با بابام قهره ،هروقتم بهش میگم بیا اشتی کن دعوامون میشع 

گفت:تو هم که همش مریضی و یه جات درد میکنه.🖤خندیدم :)🥀آخه نمیدوست روزی چند بار به خدا میگمدرد و بلاش بخوره به جونِ من..:)♡🖤🥀

علت دعواشون یه چیز نیست یه بار سر جساسیت زیادش سر بچمون یه بار سر وام گرفتن و و.....

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

شوهر خواهر منم همین بود بعدش خودش اومد اشتی 

چون دعوا کردن با ابجیم بابا و داداشم رفتن درگیر شدن باهاش 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
میدونم چی میگی شوهرمنم دوساله با بابام قهره ،هروقتم بهش میگم بیا اشتی کن دعوامون میشع 

مامانت ناراحت نیست مامان من که خیلی قصه میخوره خانوادت پا پیش نم زارن؟

2738
مامانت ناراحت نیست مامان من که خیلی قصه میخوره خانوادت پا پیش نم زارن؟

مامانم اولا ارع ولی الان دیگ ن ،بابام عمرا هردوتاشون میگن براچی خودمونو کوچیک کنیم

گفت:تو هم که همش مریضی و یه جات درد میکنه.🖤خندیدم :)🥀آخه نمیدوست روزی چند بار به خدا میگمدرد و بلاش بخوره به جونِ من..:)♡🖤🥀