2733
2739
عنوان

دلم هوس زیارت امام رضا رو کرده😟

435 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من نزدیک دوسال اقدام هستم بعد از یه مدت قرص و امپول دکتر گفت باید iui کنم چون یکم حرکت اسپرم شوهرم کمه. میخوام برم مشهد دلم خیلی هوای زیارت کرده دلم خیلی گرفته😞 برم امام رضا رو قسم بدم شاید دلش ب حالم سوخت 😟 یعنی امام رضا جوابمو میده😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمن باش جواتو میده منم خیلی دوست دارم برم😭😭

حاجتمو برای نی نی داد و من نی نی دار شدم ولی کو هنوز فرصت نکردم برم

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
2728

ان شاءالله به برکت این روزهای مبارک و میلاد حضرت رضا علیه السلام حاجت روا بشید 

هروقت کارم زار شد گفتم علی موسی الرضا 

چون کارها دشوار شد گفتم علی موسی الرضا 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2740

منم خیلیییی دلم هوس زیارت امام رضا رو کرده

دلم میخاد برم اونجا و کلیییی گریه کنم و خودمو سبک کنم 

اما نمیدونم چرا قسمت نمیشه برم

دوست داشتم برای ولادتش پیشش باشم  😢😢 

یا امام رضا جان طلبم کن طلبم کن 

آااااااخ که دلم پر میزنه برای حرم آقاجونم. خوش بحالت. شک نکن که هر حاجتی بخوای میگیری مگر خیر نباشه برات. من از امام رضا علیه السلام حتی معجزه هم گرفتم. منم یه ای یو ای ناموفق بعد یه سقط داستم. یه انتقال ناموفق و الانم روز یازدهم دومین انتقالم هستم. خیلی میخواستم برم حرم پیش اقاجونم و دعا کنم اما نسد. از راه دور دعا کردم که خیرمو از خدا برام بگیرن. تو رو خدا التماس دعا. ان شاءالله اگر خیره حتما حاجت روا برمیگردی

2706