2733
2739

رای دادگاه تجدید نظر چ قد احتمال داره شکسته شه؟

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم،اگه یه وامی بردارم که به اسم من باشه ولی ریخته باشم به حساب یه نفر دیگه که خودش ضامن وام بوده و قسط وام از حقوقش کسر میشه،میتونم شکایت کنم که پول وامم رو برگردونه؟؟

مردی که خونه به نامشه میفهمه زنش رفته طلاق بگیره زود تغییر مالکیتش میده میشه خونه رو برگردوند و برا گرفتن قباله و مهریه روش اقدام کرد

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2738

سلام . اگر  کسی به جرم کلاهبرداری حکم زندان داشته باشه و رد مال رو انجام نده و محکومیتش تمام بشه . آزادش می کنن؟

تکلیف مالباخته چیه که مالش بهش برنگشته؟

آیا می توان تقاضا کرد که معاملات صوری برای فرار از پرداخت از طرف دادگاه پیگیری بشه یا خود مالباخته باید دنبالش بره؟

اگر مالی توقیف بشه ابتدا به شاکی خصوصی می دن یا اول دولت حقش رو بزنی داره؟

سلام عزیزم،اگه یه وامی بردارم که به اسم من باشه ولی ریخته باشم به حساب یه نفر دیگه که خودش ضامن وام ...

سلام دعواي كيفري (شكايت)نميتونيد مطرح كنيد اما دادخواست حقوقي ميتونيد ثبت كنيد

سلام  برا حاجت رواییت ۵ تا صلوات فرستادم  میخواستم بپرسم مهریه میدن یا سرکار میذارن ؟؟ ش ...

سلام ممنون 🙏 در هر حال مهريه حق خانم هستش همسر مالي هم نداشته باشه قسط بندي ميشه

طبق قانون وحدت رويه جديد نميشه اما ميتوان مطالبه مهريه كرد

مهریه رو هم که صدتا شاهد دروغی میبرن دادگاه که این بدبخته و نداره. دادگاهم میگه سالی یه سکه بده

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2706