2752
2734
عنوان

شوهرم وابستس خيلي

626 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من ٢ماه ازدواج كردم شوهرم خيلي به خانوادش وابسته س فكر نكنين ميگم بهش با خانوادش قطع رابطه كنه نه اصلا تو هر شرايطي دلش ميخواد با اونا باشه هرجا ميخوايم بريم هركاري ميخوايم بكنيم سينما بخوايم بريم ميگه به مامانم اينام زنگ بزنيم مسافرت ميگه با اونا بريم تفريح با اونا ديشب ساعت ١ شب از مهموني برگشتيم چون ميدونست باباش واليبال ميبينه زنگ زد به باباش ااينا كه ما ميايم اونجا باهم واليبال ببينيم درصورتيكه خب خيلي حالمون خوب بود من دام ميخواست دوتايي بريم خونمون خوش بگذرونيم واليبالم دوتايي ببينيم واي اون انگار از خونه بودن لدت نميبره چيكار ميشه كرد وابستگيش كمتر بشه ؟ دارم دلزده ميشم از زندگيم همش فكر ميكنم اونا براش ارزش بيشتري دارن خونه حودمون بهش خوش نميگذره و حتي مسافرت رفتن دوتايي اينم بگم من خيلي شر و شيطونم دختر خشكي نيستم خوش گذرونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارش نمیشه کرد😶

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

چه بخوای چه نخوای بیشتر مردا الویتشون خانوادشونه

زن دوستی باید تو خون مرد باشه مرد بچه ننه درست بشو نیست

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

حساس نشو....بذر کینه و دشمنی و اختلافات خانوادگی از همین حساسیت ها شروع میشه....اوایل مردا دوست دارن حالتهای مجردی رو با داشتن همسر تکراز کنن بعدش یواش یواش همه وابستگی ها کم میشع...خصوصا بچه که بیاد دیگه خودتون رو هم فراموش میکنید

نتیجه والیبال چی شد؟

هیچی ۳۱‌باخت اونم به تیم دوم لهستان ولی انصافا تیم دوم از تیم اصلیش هیچی کم نداشت که تونسته بود برزیلم بزنه

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
2706