2737
2739

مگ میشه اصن بی عیب وقتی تو ذهنمون از بد و خوب تعریف داریم ی چیزیم پیدا میکنیم همیشه

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ده نفر بامعرفت واسم گزارش ردکنه درنزدیکیه شناساییم😑اسی شرمنده بخدا اینجا لینک گذاشتم

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2728

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2906732&slug=حالم-ازخودم-بهم-میخوره&postId=94700857

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

لینکویادم رف که😂

2740
فک کنم مال من بی عیبه😊 همیشه ترس اینو دارم ک نکنه خدا بخواد ازم بگیردش خدایی نکرده 😖 دوست دارم پسر ...

منم دوس دارم پسرم مثل باباش باشه ❤

ایشالا همیشه کنار هم خوش و خرم باشین دوستم 

احتمال تحقق یک رویاست ک زندگی را لذت بخش می کند ❤
واقعا درسته, ولی بعضیارو از بیرون ک میبینی واقعا فکر میکنم ینی اینقد بی مشکل اینقدر بی عیب مگه هس

ظاهر زندگي با باطن زندگي متفاوته

فراموش نكن كسي ناخوشي و ها و دعواهاش رو نشون نميده كمتر كسي ديده ميشه ك سياست نداشته باشه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
چرا واقعااااا همچینه؟ حتی تو شکل ظاهریم این قانون صدق میکنه😂

من نیگم هر چی خوب تر باشی طرف از خوبیت بیشتر سو استفاده میکنه 

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2706