2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روغن های آرگانی که توی ایران هست همه تقلبی هستند و یا قاطی دارند چون من از انگلیس برام آوردن یک شیشه کوچیکش 300 هزار به پول ما شده بود و از قیمت اینا معلومه که تقلبیه و وارد نمیشه کرد من برای پوستت محصول هربکس معرفی می کنم چون خودمم  و اطرافیانم که مصرف می کنیم خیلی راضییم و برای موهات هم ویتامین مصرف کن و شامپو ها چای سبز پرمون خیلی خوب جلوگیری می کنه از ریزش مو 

روغن های آرگانی که توی ایران هست همه تقلبی هستند و یا قاطی دارند چون من از انگلیس برام آوردن یک شیشه ...

عزيزه من موهام خوبه پوستمم ميخوام بهترشه اين هربكس جيه؟وقيمتش چنده؟

عزيزه من موهام خوبه پوستمم ميخوام بهترشه اين هربكس جيه؟وقيمتش چنده؟

مبینا جان بخدا فقط لوسیون و کرم هربکس بگیر ببین چقدر خوبه توی همین سایت خیلی ها دارند استفاده می کنند و می بینم که همه گیر شده 

2738

روغن آرگان اصلا نیست با این وضع نباید وارد بشه یکی از دوستام می گفت اگر باشه به قیمت دلار الان باید 700 یا 800 هزار تومن پولش بشه و نمی ارزه من برای پوستم محصولات هربکس و گرفتم و برای موم هم شامپو پرمون تازه گیها کتیرای پرمون و گرفتم خیلی خوش حالت کرده موهامو