2733
2739
عنوان

بچه ها تورا خدا بیایید دخترم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 102 پست
میزارم چاقو میزارم صد تا دعا نوشتم 

عزیزم خرافات رو بزار کنار فقط و فقط دست به دامن خود خدا بشو .

خودت سر نمازات دعا کن و بچه رو دکتر خوب ببر .

اگه بدونی چه مشکلاتی رو من حل کردم تو دخترم .

یه بار هم به دعا نویس رو نیاوردم . به جای اینکه به بنده خدا رو بیاری پول بدی به خود خدا رو بیار پولم نده 

جواب میگیری .

رویه تو عوض کن 

جن و سنجاق و چاقو هم فراموش کن  برای همیشه. 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گوشی دستش نمیدم یه بار از گربه ترسیده بود ترسشو ریختم 

برو چکاپ کامل 

ممکنه از عفونت قسمت بالای بدنش باشه 

منظورم گوش سر فک 

چون میگی فکش قفل میکنه 

قفل کردن نشانه عفونت تو قسمت از بدنه 

دعا نویس بخیال نهایت یه قران کوچیک بگیز بزار بالای سرش از هزار تا دعا بهتر شبا هم براش ایت الکرسی بخون تونستی دستبندش رو بگیر بنداز دستش کتابفروشی ها دارن 

ولی اون موارد ور پیگیری کن

تا الان 3 بار نواز مغز گرفتیم 

اگه نوار مغزش نرماله پس همون اختلال خوابه نگران نباش. فقط وقتی بیدار میشه چراغ و فوری روشن نکن بزار تو سکوت و تاریکی اول از خواب بیدار بشه بعد آرومش کن . خودتون بیدارش نکنید هولم نشید . کم کم بزرگ میشه درست میشه . استرس نزارید بهش بیاد ببرید حسابی بازی کنه . اتاقم گرم نکنید تو گرما بدتر میشن

2731
میگه چیزی نیست 

خوب الحمدالله .

جایی تنهاش گذاشتی یا کسی قبل از مریضی نترسوندتش؟دور از جون پسرخاله ی من دقیقا توی دوازده سالگی اینجوری که شد بعد از فوت ناگهانی پدرش بود ...دیگه تا پونزذه سالگی. همه رو اسیر میکرد که خالم فرستادتش آلمان کلا اونجا بزرگ شد ...توی ایران بخاطر مرگ پدرش اصلا خوب نشد ..تازه اون اختلال خواب اولش اینجوری بود که نیمه شب بلند میشد راه می‌رفت و حتی دیده بودن توی خواب داره می‌ره به سمت خونه قبلی که پدرش اونجا مرده بود ...بعد که بیدارش میکردن مثل دختر شما فکش قفل میشد 

دکتر متخصص طب سنتی هم برو ضرر نداره ولی بگی که کارش خوبه نه هر کسی عطاری نه دکتر حتما

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
دعا نویس؟جن؟خانم بچه ات رو ببر نوارعصبی بگیرن ببین طفلی چی اومده سرش دنبال خرافات نباش

شايد از چيزي ترسيده كه قدرت بيانشو نداره ببرش پيش يه مشاور كودك و يه متخصص مغز و اعصاب اميد بخدا كه هرچه زودتر حالش از روز اولم بهتر بشه

شما هم خوب فكر كن ببين مشكلي نبوده از چيزي نترسيده

من به مشاوره كودك ميشناسم با اون هم صحبت كني بد نيست به سرنخي دستت رو ميگيره رويا نوري

در اينستاگرام و گوگل سرچ كني مياد بالا من فردا براي پسرم ازش وقت تلفني گرفتم امتحان كن ضرر نداره ايشون كارش عاليه بهتر از من و ديگري ىيتونه راهنماييتون كنه

اون روز تلویزیون دکتر مغز و اعصاب کودکان میگفت ساعت هاش بعضی وقتا مشخصه ..حالا بعضیا اوایل خواب اینجوری میشن گفت پیششون بخوابید به محض اینکه دیدی تنفس داره تغییر می‌کنه در آغوشش بگیر که حمله بهش دست نده

أی خدا بگم چیکارکنه این دعانویسارو 

نشده یبار یکی بره پیششون بگن هیچیت نیس همممیشه یه چیز مزخرف تحویل میدن اینا همشون الکین خرافاتن

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍
2706