2737
2734
عنوان

دلتون بسوزه😆😆😆😆

243 بازدید | 31 پست

بالاخره موفق شدم وزن کم کنم

بعد زایمانم شکم درآوردم

الان چند ماهی با وجود اینکه خیلی ضعف میکنم ولی جلوی خودمو می گیرم و کم میخورم

بالاخره موفق شدم ۶ سانت دور کمرم کم کنم

انشاالله ده سانت دیگه هم باید کم کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت آب 4 ماه بعد از بدنیا اومدن دخترم وزنم از قبل بارداری کمتر شد و الان یه مامان بدون شکم اینجا داره برات تایپ میکنه 😆😆😆😆 تازه هیچم جلوی خودمو نگرفتم همه چی هم خوردم 😂😂😂😂

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2728
چطوری به منم بگو

هیچ کار خاصی نکردم

فقط و فقط غذامو نصف کردم

روغنی کم میخورم همیشه هرچی سرخ میکنم روغن اضافی شو با دستمال کاغذی می گیرم

وقتی خیلی ضعف کنم میوه میخورم یا نون و پنیر و خیار و گوجه خلاصه چیزی که زیاد چرب نباشه میخورم

با این روش از ماه رمضان ۶ سانت کم کردم

البته روزه هم گرفتم

2738

عزیزم شیر خودتو میدی استارتر؟ چطوری لاغر کردی و چند کبلو تو چند ماه؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
منوبکشن نمیتونم ازشیکمم بگزرم،اونقدی ک غذاخوردن بم میچسبه وحال میده هیچی دیگه نمیچسبه..ب جهنم ک شیکم ...

دقیقا مثل خواهر منی اونم شکم داره ولی میگه نمیتونم از غذا بگذرم

ولی من رو دلم پا گذاشتم

واسه اینکه زیاد غذا نخورم خیلی کم غذا درست میکنم فقط اندازه شوهرم و دخترم اگه اضافه آمد میخوره وگرنه نمیخورم

دقیقا مثل خواهر منی اونم شکم داره ولی میگه نمیتونم از غذا بگذرم ولی من رو دلم پا گذاشتم واسه اینکه ...

من شیکمم اونقدگنده نیس،ولی اگه خیلی گنده هم شه هااهیچ فرقی ب حالم نداره،درضمن اگه غذاکمم درست کنم نون اضافه میکنم وخودموخفه میکنم😫😐

عزیزم شیر خودتو میدی استارتر؟ چطوری لاغر کردی و چند کبلو تو چند ماه؟

من ۷ ماه شیر دادم

تو اون ۷ ماه به خاطر شیر دهی خیلی وزن کم کردم

ولی بعدش شیرخشک دادم و چون شیر نمی دادم خودم چاق شدم الان دوباره دارم لاغر میکنم

دقیق نمیدونم چند کیلو کم کردم چون ترازو خراب شده نمیتونم خودمو وزن کنم 

یه شلوار داشتم که خیلی بهم تنگ بود و  اصلا نمی تونستم بپوشم امشب پوشیدم دیدم ذره از پام می افته 

منم رفتم متر آوردم دیدم بله ۶ سانت دور کمرم لاغر شده

2706