2733
2734
عنوان

کسایی که بچه ۴ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 5326 بازدید | 162 پست
پسرمن قبلا اصلا لجبازی نمیکرد ولی این چندوقته بس که خونه مونده حسابی لجباز شده☹ الکی الکی بهونه میا ...

وای بهونه جدید پسرمن اینه قالپاقای ماشین دربیاره دوباره نصب کنه !عملا داره میگه ماشین بدید باهاش بازی کنم فکر میکنه اسباببازی جدیده!اونقققدر لجبازه که تا ساعت ها گریه میکنه تا به هدفش برسه!اصلا بچه به لج بازی پسر من پیدا نمیشه

وای بهونه جدید پسرمن اینه قالپاقای ماشین دربیاره دوباره نصب کنه !عملا داره میگه ماشین بدید باهاش باز ...

نمیدونم والا 

آخه بچه ها هم گناه دارن 

خب خسته شدن از خونه نشینی و اسباب بازیهای تکراری!!!!

ساااعتها که دیگه خییلی زیاده ، وااقعا سخته!!!!! 

پسرم لج کنه نهااااایتا یک ربعه بعدش آروم میشه یا من حواسشو به چیزای دیگه پرت میکنم کلا یادش میره😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانای نیمه ی اول ۹۴  شما بچه هاتونو امسال پیش دبستانی ثبت نام کردین؟؟؟

من که ثبت نامش نکردم وکلا به کمار کردن تو خونه هم علاقه ای نشون نمیده میترسم واسه کلاس اولش به مشکل بربخوره!شما چطور؟

2731
من که ثبت نامش نکردم وکلا به کمار کردن تو خونه هم علاقه ای نشون نمیده میترسم واسه کلاس اولش به مشکل ...

آررره دقیقا منم همین مشکلو دارم☹

همه میگن بچه پیش دبستانی بره ، آمادگی پیدا میکنه واسه کلاس اول 

ولی وقتی کلاس ها مجازی برگزار میشه چه فایده که ثبت نامون کنیم!!!! 

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

منتظرهعجزه ای از طرف خدا دعام کنید🙏🙏🙏🙏
2738

خانما راهنمایی و کمک میخام.پسرم چهارسالشه توی محله دوتا دوست داره تقریبا هم سن ولی دختر خییلی کم میذارم گاهیی باهاشون توی کوچه بازی کنه جدیدا یکی از بچهای محل که خیلی مغروره اومده دوستشو برای خودش برده و پسرم هرچقد میگه بیاید بازی کنیم یا منم بازی راه بدید اصلا اعمیتی بهش نمیدن یکی دوبارم من بهشون گفتم باهاش بازی کنید ولی نشد‌بعد میاد گریه میکنه چرا باهام بازی نمیکنن چیکار کنم اخه ذوستاش رفتن با اون یکی 

خانما راهنمایی و کمک میخام.پسرم چهارسالشه توی محله دوتا دوست داره تقریبا هم سن ولی دختر خییلی کم میذ ...

آخی عزیزم بین بچه ها زیاد پیش میا  نزار بره تو کوچه کرونا رو بهانه کن تا اونا هم یه مدت ازش دور باسن قدرش بدونن ولی خداییش کروناس خطرناکه

آخی عزیزم بین بچه ها زیاد پیش میا  نزار بره تو کوچه کرونا رو بهانه کن تا اونا هم یه مدت ازش دور ...

عزیزم حتی هفته ای یه بارم نیست. دیگه کمتر از این ژندان میشه براش کم میاره همینطوریشم میبینم کلا با هیچ کس ارتباط نداره خیلی اذیت میشه از رفتاراش مشخصه...خیلی سخته نمیدونم چیکار کنم 😭