2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این ماه اقدام کردم ولی نشد 

منم این ماه در حال اقدام هستم تا خدا چی بخواد 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
حالا چرا 6ماه دیگه چه اینده نگر😆

چون ی هفته دیگه عروسیمه شوهرم گفت ۶ماه تنفس میدم بهت بعد بچه میخوام😐

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
2740
😆😆😆😆 عزیزم خوش بخت بشید

مسی🌺🌺

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
نمیدونم والا بستگی داره کی برم باشگاه عضله سازیه شکم بعد باردارشم

باشگاه عضله سازی چرا؟ میشه توضیح بدین 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
به سلامتي منم از این به بعد اقدام میکنم تا ببینم خدا چی بخواد  

ان شالله همه خانم ها به زودی مادر بشن و هر کسی به هر آرزویی داره برسه

اولین ماه بود

برو خصوصی پیام بده دعوت دوستی بزن با هرکس خواستی برو خصوصی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
باشگاه عضله سازی چرا؟ میشه توضیح بدین 

من واسه بارداری اولم شکمم خیلی اومد پایین دکتر گفت شکمت عضله نداشته اینجور شدی واسه بارداری بعدی اول میری باشگاه عضله سازی شکم کار میکنی بعد بچه دار میشی وگرنه این بار شکمت تا زانو هات میفته پایین😆😳

⁦(✷‿✷)⁩
2706