2737
2734
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 161 پست
انشالا😔😔😔😔میخوام پناه ببرم به امام حسین خودش زندگیمو درست کنه.....ممنون

کلا همه چی به نفع مرداس باید آدم با سرشوبندازه پایین زندگی کنه یا جداشه وهیچی نخواد یا خودمرد بخوادحقشوبده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همین چندروزپیش تصویبش کردن

اون واسه وقتیه که طرف کل مهریشو بخواد ونده...ولی مثلا ۶ماه یه سکه رو نده میندازن زندان یامثلا ۳تا پیش قسطونده

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
نه دیگه بیاد بیرون باید پرداخت کنه...

وقتی بگه ندارم و پای پدرومیارن وسط ک پدرپرداخت کنه پدرهم بگه ندارم وگردن نگیره هیچ کاری نمیکنن خودتوخسته نکن

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2728
کلا همه چی به نفع مرداس باید آدم با سرشوبندازه پایین زندگی کنه یا جداشه وهیچی نخواد یا خودمرد بخوادح ...

اره تف به قبر رو‌...حانی

وقتی بگه ندارم و پای پدرومیارن وسط ک پدرپرداخت کنه پدرهم بگه ندارم وگردن نگیره هیچ کاری نمیکنن خودتو ...

نمیدونم امروز که ازوکیل پرسیدم اینطوری گفت...‌دوستمم بخاطر نفقه انداخته بود که پسره اومد بیرون ۱۰تومن ریخت به حسابش

اون واسه وقتیه که طرف کل مهریشو بخواد ونده...ولی مثلا ۶ماه یه سکه رو نده میندازن زندان یامثلا ۳تا پی ...

نه بابا اینجوریم با سندمیادبیرون،تا به مرحله سکه دادن هم برسه کلی سال طول می‌کشه اون هر دفعه می‌تونه اعتراض کنه به حکم و هی طولانی شه

نه بابا اینجوریم با سندمیادبیرون،تا به مرحله سکه دادن هم برسه کلی سال طول می‌کشه اون هر دفعه می‌تونه ...

نمیدونم....خب خودشم تواین فرایند خسته میشه

2740
اره تف به قبر رو‌...حانی

شوهر من ماشین و زمین هم داشت کارمند رسمی هم هست گفتن شش ماه یه سکه 

همه چی به نفعش بود اونم میتونست اینقد کش بده پیر شم طلاقم نده آشتی کردیم به نفعم بود

من صبرمیکنم وبه خدا پناه میبرم تا خودش یه کاری کنه😔ممنون عزیزم

معلومه حسابی بریدی

می خواستم بگم کاش یه ذره دیگه صبر کنی مهرتو نذار اجرا و دیگه حرف طلاق باهم نزدید و اینا

ولی آخه دوسااال خیلیه

ولی کاش طلاق اخرین راهتون باشه.. نمی دونم به آخرش رسیدین یا نه 

نمیدونم....خب خودشم تواین فرایند خسته میشه

اگر راهی هست آشتی کن به دادگاه نکشه آدم بجایی نمی‌رسه زندگی هم برد و باخت نداره

معلومه حسابی بریدی می خواستم بگم کاش یه ذره دیگه صبر کنی مهرتو نذار اجرا و دیگه حرف طلاق باهم نزدید ...

نمیدونم....

اگر راهی هست آشتی کن به دادگاه نکشه آدم بجایی نمی‌رسه زندگی هم برد و باخت نداره

اون کشونده به دادگاه دوماهه ول کرده رفته باز رفته پرونده ی مهریه رو به جریان انداخته....مملکت دیگه انقدرام کشک نیست که میگم نه عروسی میگیره نه مهریه وطلاق میده

شوهر من ماشین و زمین هم داشت کارمند رسمی هم هست گفتن شش ماه یه سکه  همه چی به نفعش بود اونم می ...

اره واقعا خداروشکر....ولی نامزدمن خیلی خسیسه بعید میدونم ماهی ۴۰۰نفقه بده

2706