2737
2739
عنوان

لطفا اونایی که مهریه میگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 161 پست
😁😁😁😁😁حالا ده سال طول میکشه بتونم بگیرم....این ۵۰تومن به من میداد کم میموند سکته کنه نمیدونم چجو ...

عزیزم صد در صد برو‌کانون وکلا چون‌اونا ذینفع نیستن و همشون قاضی باز نشسته هستن بهترین راه حل رو میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صد در صد برو‌کانون وکلا چون‌اونا ذینفع نیستن و همشون قاضی باز نشسته هستن بهترین راه حل رو میدن

سعی میکنم برم گلم ممنون که معرفی کردی

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2728
سعی میکنم برم گلم ممنون که معرفی کردی

عزیزم شماهمونی هستی ک تودوران نامزدی چندبارقهرواشتی کردین؟

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
کاااش قبل ازدواج خوب دقت کنیم تا بعد ازدواج!  از طرفیم اون و گذاشتم جای داداش خودم که تو سن کم ...

سنش کم نیست ۳۰سالشه....من خیلی اصرارکردم ادامه بدیم اون نمیخواد ادامه بده....منه بدبخت باید تو بیست سالگی دادگاهارو بچرخم...بعدشم اومد منو کلک زد اموالشو انتقال داد ولی من فک کردم واسه ادامه برگشته...

عزیزم شماهمونی هستی ک تودوران نامزدی چندبارقهرواشتی کردین؟

چن بار که چه عرض کنم....اره عزیزم

سنش کم نیست ۳۰سالشه....من خیلی اصرارکردم ادامه بدیم اون نمیخواد ادامه بده....منه بدبخت باید تو بیست ...

به هر حال هر دوتون میتونستین انتخاب درست تری داسته باشین تا تو جوونی به اینجا نرسین! 

2738
09194900317-02177617935 شماره همسرمه دقیقا تو ساختمان کناری وکلاس اگه خواستی بهش زنگ بزن بگو پیشت ب ...

یه دنیاممنون🌷🌷🌷اسکرین گرفتم ازپیامتون

به هر حال هر دوتون میتونستین انتخاب درست تری داسته باشین تا تو جوونی به اینجا نرسین! 

اره درسته اشتباه کردیم...خصوصا من که انتخاب عجولانه ای داشتم

سنش کم نیست ۳۰سالشه....من خیلی اصرارکردم ادامه بدیم اون نمیخواد ادامه بده....منه بدبخت باید تو بیست ...

خدا ازشون نگذره ، شوهر منم برگشته منم حکم گرفتم ولی اجرا نکردم اینم میتونه اموالش رو انتقال بده؟

09194900317-02177617935 شماره همسرمه دقیقا تو ساختمان کناری وکلاس اگه خواستی بهش زنگ بزن بگو پیشت ب ...

پستتو پاک کن

چن بار که چه عرض کنم....اره عزیزم

خب گلم چرایبار تمومش کنی؟

خودتوراحت کن این زندگی دیگ ارزش نداره

امضامو بخونین.دنیای من همسرم❤❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش کاربر قدیمی هستم اما ترکید😲😲همون نسی خانومم😆
2706