2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدانی کم و واژنیسموس خفیف

245 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

من همین الان عضو این سایت شدم

امشب خیلی دلم گرفته😭😭

فک کردم شاید کسی باشه که اوضاعش مثل من باش

من ۳۳سالمه. از بهمن ۹۶ تصمیم دارم بچه دار شم ولی شوهرم شغلش جوریه که همش ماموریته. نمیتونیم مدام اقدام داشته باشیم نهایتا ماهی ۵ بار میتونیم که اونم بعضی ماهها میفته توی تایم پریودم و عملا نمیتونیم اقدام داشته باشیم. یه مشکل بزرگترم دارم و اون اینه که خیلی حساسم‌ ینی معمولا دخول عمیق نمیتونیم انجام بدیم. پریودام منظمه معمولا ۲۸ روزه‌ست‌. ولی از وقتی اقدام و شروع کردیم جلو میفته معمولا.یه کیست حدود ۴سانتی تو تخمدان چپم دارم ولی اگرچه ۱۰ساله که دارمش و با قرص ازبین نرفت، دکتر گفت چیز مهمی نیس .  دوسال پیش فهمیدم ذخیره تخمدانمم ضعیفه.آرزومه طبیعی باردار شم چون من اصلا نمیتونم برای قرصهای تحریک تخمکگذاری، سونو واژینال انجام بدم.😭😭😭سه بار تاحالا رفتم برای کیستم . هرسه بار نتونستم انجام بدم و مجبور شدم شکمی انجام بدم. این ماه امیدوار بودم به بارداری ولی عصر پریود شدم انقد گریه کردم دارم میمیرم

ببخشید  خیلی حرف زدم.دلم پُره..

اوه عزیزم حساسم و نمیتونم میخوام طبیعی باشه ...اینارو بزار کنار اگه بچه میخوای باید خیلی چیزارو تحمل کنی ما انقدر خودمونو به درو دیوار میکوبیم بخدا خودم سه بار آی یو ای کردم سه ساله تقریبا ماهی دویا سه بار سونو واژینال میشم کلی قرص امپول وشیافت زدم الان افتادم تو خط دارو گیاهی کل بدم ریخته بس گرمیجات خوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه عزیزم حساسم و نمیتونم میخوام طبیعی باشه ...اینارو بزار کنار اگه بچه میخوای باید خیلی چیزارو تحمل ...

من واقعا دست خودم نیست. هر سه بار سعی کردم تحمل کنم . دکترا هم بدتر شدیدتر میکنن این مشکلمو. یه جوری رفتار میکنن انگار دست خودمه.😔آرزو مبکنم مشکلتون حل بشه عزیزم و بزودی باردار شین

2731
ماهی ۵ بار خوبه دیگه کم نیستا😐

واقعا؟

ولی من شنیدم باید یک شب درمیون باشه و تایم تخمک گذاری باشه و اینا. ما نمیتونیم اونجوری با برنامه پبش بریم.همه چیز به ابن بستگی داره که شوهرم کی از ماموربت برگرده😥

ماهی پنج بار خوبه ولی سعی کن این پنجبار تودوره تخمک گذارید باشه یعنی از روز دوازدهم تا بیستم اسپرم هم پنج روز زنده میمونه سعی کن زیرنظر پزشک باشی که بهت بگه کی اقدام داشته باشی سونوی روشکمی فولیکول می‌کنه زمان اقدام بهت میگه

ماهی پنج بار خوبه ولی سعی کن این پنجبار تودوره تخمک گذارید باشه یعنی از روز دوازدهم تا بیستم اسپرم ه ...

عزیزم تایم ماموریت شوهرم دست خودمون نیست متاسفانه.مرسی از اینکه جواب دادین. ینی برای اون کار میشه سونو شکمی انجام داد به جای سونوی واژینال؟ 

سلام، من دیروز اومدم جواب بدم که کاری پیش اومد رفتم. هرچند واژینال دقیق تره اما اگه لاغر باشید شکمی هم جواب میده. منم واژینیسم داشتم و خیلی زجر کشیدم و اینکه دست خود آدم نیست رو درک میکنم.چون گفتید دلتون گرفته میخوام بگم فقط امیدتون به خدا باشه شاید باورتون نشه من بعد چند سال تو ماهی که کلا سیستم پریود و روحیم بهم خورده بود و فقط با یه بار اقدام خدا لطف کرد و باردار شدم. ان شاءالله شما هم به زودی با خبر خوش بارداری بیایید. 

هرچند میگن اسپرم تحرک خودشو داره و به مخاط واژن برسه خودشو می کشه بالا اما می تونید چند دقیقه کمرتون رو بالا بدید تا شاید احتمالش بیشتر شه.

عزیزم تایم ماموریت شوهرم دست خودمون نیست متاسفانه.مرسی از اینکه جواب دادین. ینی برای اون کار میشه سو ...

بله دکتر من که همش شکمی انجام میده اصلا واژینال انجام نمیده بهر حال تحت نظر پزشک باشی بهت میگه تو چه بازه زمانی نزدیکی داشته باشی شاید خدا خواست و همسرتم بود باید بجنبی ذخیرت اگه کمه

سلام، من دیروز اومدم جواب بدم که کاری پیش اومد رفتم. هرچند واژینال دقیق تره اما اگه لاغر باشید شکمی ...

مرسی عزیزم

هیچی اندازه این خوشحالم نمیکنه که حس کنم کسی درکم میکنه. شما فقط واژنیسموس داشتین؟ من ذخیرا تخمدانیمم کمه

میخوام برم دکتر که بهم داروی تحریک تخمک گذاری بده

بله دکتر من که همش شکمی انجام میده اصلا واژینال انجام نمیده بهر حال تحت نظر پزشک باشی بهت میگه تو چه ...

خوشبحالتون که دکتر شکمی براتون انجام میده

شما تهران هستین؟ ببخشید دکترتون کیه؟

مرسی عزیزم هیچی اندازه این خوشحالم نمیکنه که حس کنم کسی درکم میکنه. شما فقط واژنیسموس داشتین؟ من ذخ ...

متاسفانه فقط ماهایی که این درد کشیدیم میتونیم همدیگرو درک کنیم...

والا ازمایش ذخایر تخمدان ندادم، نمیدونم.

ولی یه دوره کلومیفن خوردم که بهم نساخت و لکه بینی گرفتم و دوتا کیست درآوردم، دکتر گفت دیگه نخور.

حالا ان شاءالله اگه دکتر تجویز کرد برای شما جواب بده.

متاسفانه فقط ماهایی که این درد کشیدیم میتونیم همدیگرو درک کنیم... والا ازمایش ذخایر تخمدان ندادم، ن ...

مرسی

خیلی خیلی ممنونم که جواب دادید

من آرزومه باردار بشم و بیام بهتون خبر بدم.

مرسی خیلی خیلی ممنونم که جواب دادید من آرزومه باردار بشم و بیام بهتون خبر بدم.

خواهش میکنم، منم امیدوارم به زودی با دیدن دو خط بی بی چک و بتای مثبت همه وجودتون پر از شادی شه