2733
2739
💀👻💀👻👻👻👻👻☠☠☠ من و دوستم یبار رفته بودیم دره ارواح برای تفریح..بعد فهمیدم اون که با من اومده ...

😱😱😱😱😱باور کردنی نیست

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو ابجیم بچه بودیم

داداشم شیطونیش گل کرد گفت من رفتم بیرون ،رفت پارچه و چادر سفید دور خودش پیچید و تو خونه قایم شد ماهم بازی میکردیم یهو صدای هووووهوووو شنیدیم منو آبجیم خیلی ترسیدیم و پشت مبل قایم شدیم ،اومد تو اطاق ما جییییغ کشیدیم اونم بدووو در رفت رو پشت بوم یهو صدای بوووم اومد داداشم از بالا خودشو پرت کرد🙄🙄

بابا مامانم سررسیدن اون هیچیش نشد ولی از ترس میلرزید گفت دخترارو ترسوندم رفتم بالا قایم بشم که ی پیرمرد کوتاهی بود ریش و موهاش تا پاش رسیده بود لباس سفید تنش بود🤣🤣🤣

منم از ترس خودمو پرت کردم 

ولی داداشم هیچیش نشد

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
2731
من که باور ندارم ولی وقتی میخونم یه لحظه میترسم

تو قران این همه درموردش گفته چرا قبول نداری؟! خیلیا دیدن از جمله خودم 

بنظرم ب غیر از ما موجودات دیگه ای هم تو جهان هستن ک از دید ما مخفی هستن 

مث جن و پری 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740
تو قران این همه درموردش گفته چرا قبول نداری؟! خیلیا دیدن از جمله خودم  بنظرم ب غیر از ما موجود ...

من قبول نمیکنم چون میترسم پس خواهشل قانعم نکن مرسی

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
من قبول نمیکنم چون میترسم پس خواهشل قانعم نکن مرسی

اها بگو میترسم 😂 چشم 🥰 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من خودم ندیدم ولی بابام دیده،و مامان بزرگم باهاشون دادو ستد داشته😂

دادو ستد چی 

مثلا قدیما نوزادارو مامی میکردن اونا مامی میگرفتن از مامان بزرگم

متوجه نشدم ولی دوست دارم درموردش بدونم 😊