2733
2734
عنوان

شب جمعه ماه ذی القعده بازبون روزه دعاتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 48 پست
ما یه مریض داریم براش دعا کنید

یا من اسمه دوا وذکر اوشفا خدایا بده شفا این مریض منظور را الهی آمین

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زهرا هستم

خدایا دل زهرا خانم روشادفرما وبده حاجت ش را الهی آمین 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
2731

سلام ان شاءالله حاجت شما و  همه برآورده به خیر بشه 

لطفا برای من هم دعا کن ممنون.

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 

خدایا بده حاجات ویهانمهر عزیز سوزانای عزیزم فرانک20عزیزم مهناز 9999سحرناز گل کلمیان گل دختری یااااس وهمه دخترام که در ختم های شبانه شرکت میکنندخدایا بحق تک تک اون ختم نام الله وصلوات ها امیدشان را ناامید نکن ودلشان شاد ورفع گرفتاری ودفع بلا ای خدا دخیل در خونه تم امید منم ناامید نکن اینا که التماس دعا گفتن واونایی که نرسیدن که التماس دعا بگن بخاطر عزیز دل زهرا من زبان روزه جلوشون روسیاه نکن وامشب دل شون روشاد ولبشون روخندان ونورالهی توزندگیشون بتابه 

الهی آمین الهی آمین الهی آمین 

سلام ان شاءالله حاجت شما و  همه برآورده به خیر بشه  لطفا برای من هم دعا کن ممنون.

الن سرمیز افطارم انشالله حاجت روابشی الهی آمین

خدایا سینوس هم به عشق ش برسه الهی آمین 

البته اگه سینوس مارو خوشبخت وعاقبت بخیر میکنه

2740
ممنون میشم برای منم دعا کنید. هر روز یه گره جدید میوفته توی کارام. انشاالله شما هم هرچی از خدا میخوا ...

انشالله خدا بحق آقا امام زپان گره از کارت باز کند آمین

ممنون گلم ان شاءالله حاجت روا

نماز روزه تون قبول باشه

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 
2706