2733
2739

عزیزم باید بری دکترت اگه نیست بیمارستانش تا دارو بهت بده نه سقط نمیشه انشاءالله ولی خطر داره استراحتتو بیشتر کن

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خب لکه لانه گزینیه زودتر برو‌ دکتر بهت شیاف میده کار سنگین و نزدیکی نداشته باش

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من شک دارم حامله ام میترسم بی بی بزنم😞ازکجایفهمیم مثبت یامنفی جوابش

عزیزم انشاءالله به حق امام رضا مثبته🌹😘😘😍

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
عزیزم باید بری دکترت اگه نیست بیمارستانش تا دارو بهت بده نه سقط نمیشه انشاءالله ولی خطر داره استراحت ...

دکترم شیاف وامپول داده امروز گرفتم امپولش مثل هپارین زدم شبم شیاف میزارم

2738
عزیزم انشاگالله به حق امام رضا مثبته🌹😘😘😍

وای ممنونم دلم یه جوری شدپیامتوخوندم❤

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
دکترم شیاف وامپول داده امروز گرفتم امپولش مثل هپارین زدم شبم شیاف میزارم

خب ببین نباید زیاد تکون بخوری بیشتر بخواب فقط برای دستشویی بلند شو پله بالا پایین نرو من تا سه ماه اول همش دراز خواب بود الان نزدیک ۶ ماهمه 

عزیزم انشاءالله به حق امام رضا مثبته🌹😘😘😍

تولدت مبارک مامان تپلی وظیفه خودم دونستم تبریک بگم😂😆🍰🎊

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
نه خب لکه لانه گزینیه زودتر برو‌ دکتر بهت شیاف میده کار سنگین و نزدیکی نداشته باش

اره دکترگفت فقط اینکه امیدی ندارم بمونه چون قبلاسقط این مدلی داشتم توااین سن بارداری

2706