2737
2734
عنوان

شوهرم بدجور دلموشکست

277 بازدید | 28 پست

شوهرم یه مشکلی داره یکشنبه باید عمل کنه من الان 1ماه داروهاشو به موقعه میدم پماداشو به موقعه میزنم براش هروقت حالمم بد بود اول به شوهرمم میرسیدم...

امروز بهم گفت من اصلا خوشم نمیتد وقتی عمل کردم کسی بیاد خونمون نمیتونم راحت باشم

بهش گفت به جزخانواده تو مامان وبابام کسی نمیاد 

گفت حتی اوناهم نمیخوام بیان...گفتم نمیشه بعد گفت اصلامن میرم خونه رفیقام تا خوب بشم...من گفتم پس کی میخواد بهت برسه خیلی جدی گفت ادم زیاده تو فکرم نباش

منم گفتم پس منم با مامان و بابام میرم خونشون نمیام تا 1هفته میرم خوشگذرونی

گفت برو از خدامهاینجور راحت ترم اصلا بهت نیاز ندارم...وقتی اینو گفت من شکستم کلا نابود شدم....خدا شاهده هیجی کم نزاشتم براش تو زندگی زناشویی...نمیدونم یهو چش شد...تا دو دقه قبلش ما باهم شوخی میکردیم ولی یهو اینجور شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نه نحوه حرف زدن ایشون درست بوده نه شما.ایشون ازحرف شماناراحت شدن اینطوری جواب دادن این حرفهابه مردابرمیخوره

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

عزیزم وقتی کسی بیماره،زمینو زمانو مقصر میدونه..تو بزرگی کن ومحل نده..بعد اینکه خوب شد اصلا یادش نمیاد..دیدی بعضی موقع ها چقد بین مریض وپرستار ودکتر بحث میشه..چون از لحاظ روانی بهم میریزن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

به خاطر مریضیه، تحت فشار، حال بد جسمی رو روحیه تاثیر میزاره، حساس شده مثه بچه ها شده لج میکنه، مطمئن باش اینا حرفایی نیس که بهش اعتقاد داشته باشه

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

عزیزم اون الان فکرش درگیر عمله نمیفهمه اصلا چی میگه توباید قبول میکردی کسی نیاد حالاتابعدازعمل خدابزرگه مثلادوهفته بعدبیان چی میشه.مردا اخلاقای خاصی دارن جای کل کل درکش کن بعدا میبینی چقدر ممنونت هست

خوب منم نث همسرتون دوست ندارم تو این شرایط رفت و امد باشه.موقع هر دو زایمانم خواستم و همسرم به خواستم احترام گذاشت و به همه گفت بمونید تا خانومم سر حال شه.

جواب همسرتون از بی معرفتی نبوده.از حس ضعف و تیازش تو این شرایط بوده و اینکه حس کرده شما درکش نمیکنید.بیخیال بقیه بشید و هوای همو داشته باشید

2706