2733
2734

ارزش شناخته نشده ،فاکتور ارزش های معتبر نیس : مذکر ،مونث 

😀😀😀

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید بین گزینه زن و مرد یکی رو انتخاب کنی. یه فیلدی هست که باید از بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کنی

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
ارزش شناخته نشده ،فاکتور ارزش های معتبر نیس : مذکر ،مونث  😀😀😀

توروخدا از کجا ترجمه کردی؟!😊

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2738

[QUOTE=96855397]توروخدا از کجا ترجمه کردی؟!😊[/QUOT

😀 هنوز اپدیت نشدم 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
باید بین گزینه زن و مرد یکی رو انتخاب کنی. یه فیلدی هست که باید از بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کن ...

نه باوا رمز کاربری میخوام بدم اینو میده جایی برای انتخاب زن ومرد نداره

نه باوا رمز کاربری میخوام بدم اینو میده جایی برای انتخاب زن ومرد نداره

نمیدونم دیگه حتما قاطی کرده!