2737
2739

چرا ما زنا اینجوری هستیم همه جای دنیا مردم به فکر پیشرفتن اینجا دارن به هم یاد میدن چیکار کنی قناعت کنی اخر ماه صد تومن اضافه پس انداز کنی !!

طرف از گلوی بچش میرنه بچش تو حسرت هیلی چیزاست این میشینه حساب کتاب کنه تا ببشتر پس انداز کنه  خوب چرا ماها فقط به فکر این کاریم بابا ادم بره منشی شه حتی  الان پونصد تومنم بگیره بهتر از اینه بشینه تو خونه حساب کتاب ده هزار تومن رو بکنه به جای اینکه ادم بشینه فکرش رو بده به قناعت یکمم به کار کردن  فکر کنه بد نیست حتی کارای خونگی  من بپم میاد از کسایی که از گلوی ولباس بچشون میزنن که پس انداز کنن پس انداز خوبه اما نه به قیمت  حسرت بچه

حرف با اونایی هست که  وضعشون متوسط به بالاست حالا نیایید بگید اونایی که نداره چیکار کنه

کارآفرینی ک گفتید  خیلی خوبه ها !

ولی  تفاوت  شرایط ما  با سایر جاها  در بی ثباتی اقتصادی و رکود  ؛  پس در عین خلاق بودن  باید حواسمون ب  دخل و خرج و قناعت و ... هم باشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی نتونی بری همون منشی هم بشی مجبوری بشینی خونه دودوتا چهارتا کنی اخرشم دو دوتات نمیشه چهار

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2742

من کار خونگی خیلی دوست دارم اما آقام دوست نداره ، ....

البته پس اندازی آنچنانی هم نمیشه کرد ، ب هر حال الحمدلله😇

برای کسایی ک دوس دارن و شرایط دارن کار خونگی خیلی عالیه . 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2738

من دوره کار با مواد میرم یه خانومه اومده بود خونشون جای خیلی خوبی بود شوهرشم بازنشسته اداره برق بود به گفته خودش وضعشون خوب بود اما یه رنگ اشغال خریده بود اومده بود موهاش رو رنگ کنیم  از نظر خودش داشت پس انداز میکرد اخرشم میگه شوهرم چند بار زن صیغه کرده خواستم بگم اخه اگه زنی مثل تو داشته باشه به خودش اهمیت نمیده اونم میره چشمش میمونه دنبال بقیه خیلییی حرص خوردم

نمیدونم نمیتونم قضاوت کنم   

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
دختر خاله شوهر من کیک و دسر میپزه ماهی بالای پنج تومن درامدشه تو خونه

شوهرمن فقط میگه یا کاردولتی یا هیچی. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706