2733
2739
عنوان

بعد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بین عقل واحساسم گیر کردم عقل میگه جداشو قلبم هنوز یه جورایی درگیره ولی نمیخوام فرصت بدم چون خط قرمزم ...

الان اون چی میگه خودش؟راضیه به جدایی؟چی بگم نمیخوای یه فرصت بدی بهش؟

بشین‌باهاش حرف بزن شرط بذار گوشی معمولی یره اعتیادشو بذاره کنار تو هم کمکش کن...برا جدایی همیشه وقت هست به خاطر بچه فقط و فقط

2728
الان اون چی میگه خودش؟راضیه به جدایی؟چی بگم نمیخوای یه فرصت بدی بهش؟ بشین‌باهاش حرف بزن شرط بذار گو ...

اصلن نمیدونم برنامه اش چیه نه خودش نه خانواده اش هیچ خبری ازشون نیست مادرش گفت باید باهاش حرف بزنم ولی دیگه خبری ازشون نشد

2738
اصلن نمیدونم برنامه اش چیه نه خودش نه خانواده اش هیچ خبری ازشون نیست مادرش گفت باید باهاش حرف بزنم و ...

الان چند وقته ازس خبری نیس؟خب اس بده بگو بیاد خونه مامانت اینا تا تکلیفتون مشخص بشه اگه دیدی  اونم به طلاق راضیه جدا شو چون ادم نمیشه

الان چند وقته ازس خبری نیس؟خب اس بده بگو بیاد خونه مامانت اینا تا تکلیفتون مشخص بشه اگه دیدی  ا ...

خانواده بی خاصیتش قرار بوده خبر بدن ولی ندادن اگر خبر از طرف من باشه میگن مرده بود بریم بیاریمش پس راضیه هر بلایی سرش بیاریم

خانواده بی خاصیتش قرار بوده خبر بدن ولی ندادن اگر خبر از طرف من باشه میگن مرده بود بریم بیاریمش پس ر ...

قرار نیس بگی بیا دوباره برگردیم‌بگو بیا در مورد طلاق و مراحلش حرف بزنیم

2706