2703
2553
عنوان

بعد طلاق

1261 بازدید | 65 پست

بعد طلاق افسرده میشه آدم؟مردها چقدر باهاش کنار میان به نظرتون برای مرد سخت تره یا زن؟اونایی که تجربه دارین بعدش خونه خودتون مستقل موندین یا برگشتین پیش پدر مادر زندگی کردین؟با بچه چه کار کنیم که افسرده نشه؟نگاه وحرف های اطرافیان رو چجور باید تحمل کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم  تمام این سوالات برمیگرده  ب  دلایل یه آدم  برای طلاق گرفتن ش !

بعضیا  با یه تشر  قصد جدایی میکنن  و خب طبیعتا  بعد از طلاق پشیمون میشن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2714

من نامزدیم بهم خورد

افسرد شدم ناامیییییدشدم گریه وزاری هم کردم ولی خداروشکر دیگه فراموش کردم

مردمم حق میدادن خدایش اذیتم نکردن 

زود همه چی برای همه عادی میشه سخت نگیر 

به من سرکاررفتن وباشگاه رفتن خیلی کمک کردش 

وقتےکہ یوسف برنخواهد گشت بابويےپیراهن چہ خواهے کرد؟؟؟  

بعد طلاق واسه من بهشت بود واقعا میگم(مسئله من با همتون فرق داره و سر دعوا و اختلاف سلیقه و اینا نیست)

تا دو ماه شاد بودم بعدش یادش میافتم و عصبانی بودم جرا این همه اذیتم کرد و از این همه مرد سالم چرا اون گیرم افتاد...

بعدش رفتم سمت مذهب و اروم شدم

پنج باری اومد التماس که میرم خودمو درمان میکنم و اینا

اخریشم ماه پیش اومد که به پلس گفتم اومدن و بردنش

نگاه مردم هم واقعا بده واقها بد

تو همین نی نی سایت بعضیا وقتی میفهمن من مطلقه هستم خیلی باهام قاطی نمیشن

تو جامعه هم زیاد رفت و امد ندارم ولی دیگه یه زن ۲۷ ۲۸ ساله تو جامعه سنتی ما شانس و روانش ضعبف میشه

راستی من برگشتم پیش  پدر و مادرم و داداش و خواهر ندارم.تقریبا مستقلم و اونا همش خوابن چون مریض هستن

در کل  من راضیم🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

خب اگه استقلال مالی داشته باشی خودت و حمایت عاطفی خانوادت رو داشته باشی. مشکلی کمتر برات پیش میاد. بله افسردگی هست. حرف مردم و اطرافیان ییشتر ادمو زجر میده. چون مردم ما فقط منتظرن یکی اتفاقی براش بیفته برن پشتش حرف بزنن

2706