2737
2734

🔸ماموران پلیس یک طفل ۵ ماهه را درخیابان پیدا کردند

🔹ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته، حسب اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر پیدایش یک طفل در کنار مسجدی در خیابان فرحزادی تهران، واحد گشت کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به محل حادثه اعزام شد.

🔹ماموران با حضو در محل، با نوزاد پسری حدوداً پنج ماهه روبه‌رو شدند که داخل کالسکه قرار داشت. شیرخشک این طفل هم در کنارش قرار گرفته و و رها شده بود.

🔹سرهنگ ضرغام آذین رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با اعلام این خبر گفت: این طفل پس از انتقال به کلانتری تحویل عوامل بهزیستی شد.

🆔 @YjcNewsChannel

فارس. وراوی...❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ساید میخواستن بعد یهو یه موقعیتی پیش اومده نشده نگه دارن

هیچ توجیهی وجودنداره واسه این کار

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

با قرص ضد بارداري اشنا نشده بوده اورده پشيمون شده

بيارن بدنش به من نگهش دارم😭😭😭😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
🔸ماموران پلیس یک طفل ۵ ماهه را درخیابان پیدا کردند 🔹ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته، حسب اعلام مرکز فوریته ...

وای این چقدر خوشگله

من خیلی وقتا فکر میکنم اگه یه بچه پیدا کنم برمیدارمش پیش خودم بزرگش میکنم چطور دلم بیاد زنک بزنم بهزیستی بیان ببرنش

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2738
وای این چقدر خوشگله من خیلی وقتا فکر میکنم اگه یه بچه پیدا کنم برمیدارمش پیش خودم بزرگش میکنم چطور ...

منم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
هیچ توجیهی وجودنداره واسه این کار

وجود داره مگه سریال بچه مهندس رو نمیدیدی؟

پدره میخواست بچه رو ببره بفروشه مادره هرچی مقاومت کرد پدره به باد کتک و ..گرفتش.سر اخر مادر مجبور شد شبانه ببره بچه رو بذاره دم بهزیستی تا از دست شوهر پلیدش درامان باشه

شاید فقز شاید اعتیاد

من يكي ميشناسم معتاده بچشو بردن بهزيستي خودشو به ابو اتيش زد تا بچرو گرفت

عصابم خورد شد 

این طفل معصوم چ گناهی کرده 

ب خاطر خودخواهی و نامردی 

دو نفر باید یه عمر عقده محبت پدر و مادر داشته باشه 

خدا لعنت کنه پدر و مادرایی که واقعا ب خاطر عشق و حال خودشون 

ب خاطر آزادی خودشون بچه را دربدر میکنن

فارس. وراوی...❤❤❤
وای این چقدر خوشگله من خیلی وقتا فکر میکنم اگه یه بچه پیدا کنم برمیدارمش پیش خودم بزرگش میکنم چطور ...

برا شناسنامه چیکار میکنی 🙁 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2706