2737
2734

تخم مرغ و سیب زمینی رو آبپز کردم یه کم نمک با چنگال له کردم تو کره یه کوچولو تفت دادم😅😅😅هنر کردم😅😉

غذاهای اینجوری پیشنهاد بدین

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سیب زمینی و ابپز کن با چنگال له کن پیازم سرخ کن توش نعنا خشک بزن بعدش بریز تو سیب زمینی لعمش عالیی ...

مرسی حتما امتحان میکنم چه راحته😍😍

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
تو تابه روغن بریز یکم داغ بشه تخم مرغ بنداز😍

اِِِچرا به ذهن خودم نرسید😂😂😂اونو صبحونه خوردیم😅😅😅😍😍

اِِِچرا به ذهن خودم نرسید😂😂😂اونو صبحونه خوردیم😅😅😅😍😍

خب من خیلی خلاقم😌ها ها.کله جوش درست کن. کشک بخر با اب جوشیده سرد شده قاطی کن بذار کنار بعد پیاز داغ و نعنا داغ کن کشکو بریز توش تا یه جوش خورد از رو گاز بردار.نمکم بریز راستی،بعد با سیب زمینی ابپز نگینی یکم درشتر بخور.توش نون تلیت کن خیلی خوشمزس

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
2740

بادمجون سرخ کن بذار لا نون با گوجه خام بخورین عالیه😍

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
تاس كباب اسونه برام و ته چين خيلي اسونه و زود اماده ميشه

ته چین مرغ؟ تاس کباب دستورای مختلف داره تو نتشما چ طوری درست میکنی

خب من خیلی خلاقم😌ها ها.کله جوش درست کن. کشک بخر با اب جوشیده سرد شده قاطی کن بذار کنار بعد پیاز داغ ...

بلهههه😄 اره کله جوشم خوبه مرسی عزیزم

ترکا همینو به جای کشک ماست میریزن خوشمزه ست خیلی

بادمجون سرخ کن بذار لا نون با گوجه خام بخورین عالیه😍

چ عالی مرسی از یاداوریت😍😘

2706