2733
2734

جونم بگه براتون که من یه مدته تاریخ روز هایی که پریودم شروع میشه رو می نویسم همیشه هم صبح زود شروع میشه ، به نظرتون دوره هام منظم و نرماله یا لازمه برم دکتر ؟

این تاریخ ها شروع پریوده ، عمدتا هم ۴ روز طول می کشه 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

اقا الان 2روز از وقت پریودم گذشته ولی خبری نیس دارم سکته میکنممممم😨😰

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اقا الان 2روز از وقت پریودم گذشته ولی خبری نیس دارم سکته میکنممممم😨😰

اخی می ترسی باردار باشی ؟ تا دو روز نرماله

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
خوش یحالت حتمامامی شدی

چی چی مامی بشم.عقدیم هنوزززز

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
منم اینطوریم تقریبا دیگه:/

نمی دونم حس می کنم زیاد منظم نیست 🤕

اخی می ترسی باردار باشی ؟ تا دو روز نرماله

اره میترسم😢😢اصلا تا حالا سابقه نداشته به تاخیر بیوفته.الانم چند روزه علائمشو دارم ولی نمیشم

2738
اره میترسم😢😢اصلا تا حالا سابقه نداشته به تاخیر بیوفته.الانم چند روزه علائمشو دارم ولی نمیشم

اگه قرص خوردی تا حدی طبیعیه ، ایشالله که باردار نیستی 

خخخ اعصاب نداریا خومگ من میدونم توعقدی عجب گیری کردیما 

استرس داره بیچاره

[QUOTE=96835356]خخخ اعصاب نداریا خومگ من میدونم توعقدی عجب گیری کرد😢😢😢

2706