2733
2734
عنوان

همیییشه بدترین موقع پریود میشم اه

| مشاهده متن کامل بحث + 6838 بازدید | 69 پست
خوب حتما یه چیز سنگین برداشتی

مگه ربط داره ؟

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژلوفن بخور ریلکست میکنه. حالا من توی تولدها و عروسی ها دوست دارم پری باشم. دیگه استرس نمازو ندارم لاک و ارایشمو نمیخام پاک کنم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2731
مگه نامنظمی که نمیدونستی امروز میشی؟ از ماه قبل قرص میخوردی که این ماه نشی من از امشب قراره قرص بخو ...

تا میشه خوب نیست به خاطر پریود نشدن قرص خورد مگه این که خیلی ضروری باشه 

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2740
تا میشه خوب نیست به خاطر پریود نشدن قرص خورد مگه این که خیلی ضروری باشه 

اره ولی چاره چیه به قول دوستان زهرمار میشه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
مگه نامنظمی که نمیدونستی امروز میشی؟ از ماه قبل قرص میخوردی که این ماه نشی من از امشب قراره قرص بخو ...

همیشه همیشه منظمم یعنی سر همون روز میشم این ماه ورزشم رو سنگین تر کردم باعث شد یه هفته جلو بیوفته خیلی عصبانیم

2706