2410
2553
عنوان

همیییشه بدترین موقع پریود میشم اه

6809 بازدید | 69 پست

من همیشه منظمم و سر موقع پریود میشم

ولی بعضی وقتا استثنا داره که گند بزنه به حالم

مثلا مثل امروز که باید شب برم عروسی!!!صبح پریود شدم

شنبه تولدمه،هییچ سالی نیست ک روز تولدم پریود نباشم

الان انقدر عصبانیم و درد دارم دوست دارم خودمو بکشمممم

اخه یه امروز باید پریود بشم ک واسه شب قیافم ترکیده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا گفتم یکم خالی شم خیلی عصبانیم😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وای چه شبیه من 😁 منم صبح پریود شدم 😐🤦🏻‍♀️

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
من فقط درد دارم موقع پریود اونم شدید.شما صورتت باد میکنه؟

کلا منفجر میشم 

فکر کن ورزشکارم اصلا اصلا اصلا شکم ندارم حتی سیکس پکم دارم ولی اولین روز پریودی یه اندازه یه زن حامله شکم میزنم

قیافمم نکم برات کلا یه ادم دیگ میشم با کلی درد 

2714

خوشبحالت عروسی میری

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

من روز تولد شوهرم بود و اصلا قرار نبود پریید بشم مرخصیم گرفته بودم اومدم خونه .مثلا جشن و خلاصه...تا رفتم دستشویی دیدم پریید شدم .خیلی گریه کردم

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
2706