2733
2739
عنوان

یعنی چی تو اقدامم؟؟😞

1281 بازدید | 62 پست

روز 14 یا 15 یا 16 هم (دقیق یادم نیس)بعد از پریودی رابطه داشته باشین باردار میشین دیگه👀

بابت چیزی که به انتخاب خودت نبوده افتخار نکن،ملیت،قومیت،مذهب،جنسیت،پدرو مادر و..انتخاب ما نیست😉

حالا یه بار امتحان کن می بینی به همین سادگیام نیس  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا یه بار امتحان کن می بینی به همین سادگیام نیس    

از زبون دکتر شنیدم چن سال پیش،بارداری تو اون زمان امکان پذیره

بابت چیزی که به انتخاب خودت نبوده افتخار نکن،ملیت،قومیت،مذهب،جنسیت،پدرو مادر و..انتخاب ما نیست😉
2738

خسته نباشین

یه سریا ۱۰ساله همین روزا ک نه کل روزا رو رابطه دارن نمیشن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
داريم اما نميشيم نفست از جاي گرم در مياد

مگه میشه آخه؟تو اون زمان تخمک گذاری صورت میگیره

2706