2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلامتی باشه براتون عزیزم, لباس بیرونی واس نی نی چی, میگیری؟ 

سلامت باشی عزیزم هنوز سونو غربالگری دومم نرفتم جنسیتش نمیدونم منم عین شما موندم چقدلباس بخرم چه سایزایی ازهرسایزچندتا 

شما نی نی ت چیه 

تو گوگل سرچ کن تاپیکای قدیم بیاد ببینید. من تو چند تا تاپیک کامل گفتم. چون دخترم مهر ماهی بود. راستش الان وقتش ندارم دوباره بنویسم ولی سرچ کنی میاد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

۳دست لباس صفر خونگی بگیر .تا۴۰روزش بشه از خونه بیرون که نمیری .شماره۱بگیر لباس مهمونیشو.چون آبان ماهی هوا کم کم سرد میشه سایز ۱.۲.۳آستین بلند بخر با زیر دکمه ای

تا آخرین نفس هستم برای کسانی که دوستشون دارم
2738
حتما یکی یا دو دست لباس بیرون صفر بگیر...بقیشو بزرگتر شد میتونی بری بخری...

دو دست کافیه بیرونی؟ من سیسمونی 19تیکه صفر گرفتم و 2دست پنج تیکه یک و دو دست پنج تیکه دو, و چنتا, شلوار تک. بازم بگیرم؟ 

سلامت باشی عزیزم هنوز سونو غربالگری دومم نرفتم جنسیتش نمیدونم منم عین شما موندم چقدلباس بخرم چه سایز ...

نی نی, من پسره, لباس 19تیکه صفر دانالو گرفتم , دو تا پنج تیکه سایز یک, دوتا پنج تیکه دو گرفتم. همینارو گرفتم فلن

من یه سرهمی گرم واسه بیرون گرفته بودم قنداقم داشت دو دست سایز صفر و دو تا سرهمی صفر تا سه ماه تا یکماه اندازش میشه برای خونه همه رو بادی  مانتوشلوار گرفتم سایز یک سه دست گرفتم 

نی نی, من پسره, لباس 19تیکه صفر دانالو گرفتم , دو تا پنج تیکه سایز یک, دوتا پنج تیکه دو گرفتم. همینا ...

بسلامتی خدا کنه برا منم پسرباشه شما غربالگری اول رفتی جنسیتش مشخص شد یانه برامن نشد

بسلامتی خدا کنه برا منم پسرباشه شما غربالگری اول رفتی جنسیتش مشخص شد یانه برامن نشد

مرسی عزیزم, انشالله اونی ک دلت میخاد بشه, نه اصلا غربالگری اول معلوم نشد, سونو16هفته معلوم شد

2706