2737
2739
عنوان

پیشنهاد ناهار بدین، فوریییییی

290 بازدید | 21 پست

واقعا نمیدونم چی درست کنم

ی غذایی پیشنهاد بدین بدون گوشت ومرغ

موادی که دارم اینه

قارچ، سیب زمینی، بادمجون، کدو، هویج، 

لطفا ی چیزی با برنج ترجیحا پیشنهاد بدین

ممنونم

برنج درست کن

قارچ و سیب زمینی و بادمجونم واسه کنارش

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

اگه گوجه هم داری٬برنج و گوجه بادمجون.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

قارچ پلو بزن 

برنج و ابکش کن 

پیاز داغ درست کن هویج نگینی و فلفل دلمه و قارچ و حرد کن بریز تو پیاز داغ تفت بده ابش جمع شد رب و ادویه بزن بریز لابه لایی برنج

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2738

گوجه و سیب زمینی و بادمجون و سرخ کن اخرشم رب و اب بزن بزار تا روعن بیفته برنجم ک بپز دیگ

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2706