2733
2734
عنوان

تنبلی در کارها

202 بازدید | 20 پست

چرا من هر شب میگم فردا فلان کار رو میکنم ولی فردا که میشه حوصلشو ندارم، مثل درس خوندن، خواندن گواهینامه و بعضی وقتها انجام کارهای خانه 

نمیخوام اینجوری بشه ولی نمیدونم چرا حوصلشو ندارم قبلا اینجوری نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطر گوشیه

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
منم همینم فهمیدی به منم بگو شبا که همه خوابن نمیشه کاری کرد میگم وای کاش الان میتونستم این کارو کنم ...

دقیقا از دست خودم عصبیم روزها همینجوری داره میگذره الان یکسال و نیمه کامل به خاطر بارداریم خونه بودم حتی حوصله نداشتم یه صفحه بخونم خدا

2738
یعنی تاثیر داره

من ک اون روزا کارامو انجام میدم ...ینی خودمو مجبور میکنم ک انجام بدم

مدل برنامم اینطوره ک مثلا مینویسم فلان کار فلان دقیقه...وقتی میبینم کل کارا یکی دوساعت بیشتر طول نمیکشه انگیزه میگیرم هرکاری‌ام ک انجام میدم جلوش تیک میزنم

ی امتحانی بکن 

خخخخ اخه فقط وعده میدم به خودم  

گاهی نبود انگیزه باعث این مورد میشه.

ولی یه راهکار بهتون بدم اگه خاستین درس بخونید 

مثلا از فردا بیخیال فردا شین و همون لحظه کتابو باز کنید 

و شروع به خوتدن کنید 

البته بازم اگه هدف و اون انگیزه نباشه کمی سخته

برنامه ریزی و نظر خانم انشرلی هم خوبه به نظرم

2706