2737
2739

دخترم خیلی شلوغه اصولا با کسی راه نمیاد و وقتایی ک نیستم باهمه لج میکنه و زور میگه وقتایی هم ک هستم بازم به کسی محل نمیده ولی یکم از من حساب میبره. شبا دیر میخوابه هرچقدر خوابش بیاد بازم مقاومت میکنه و این ک الان انقدر عصبی شدم مثلا داشت می خوابید ولی از پشت دونه دونه داشت با موهای سر من ور میرفت تا عکس العمل نشون بدم . قشنگ انگار قصد داره عصبی م کنه ‌اگه جیزی میدونید یا راه حلی دارید واسه تربیت درست بگید ممنون میشم 

خدایا واسه همه چی شکر 💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندسالشه یکم بچه دیگه ای ندارین

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
۴

وای پسرمنم ماه دیگه ۴ سالش میشه بخدا اسیرم از دستش عمدا کارهایی میکنه من حرص بخورم بهش میگم اینکارو بکن میره یه کار دیگه میکنه میگم ازاینور بیا ازاونور میاد وای وای 

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2738

فامیل ما هم این مشکل داره اما تربیت غلط خودشون بچه این شکلی کرده تا پبش دکتر نبری مشخص نمیشه

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

نه قربونت برم اینا هیچکدوم بیش فعالی نیست اینکه میگی میخوای لجتو در. بیاره بخاطر اینه میبینه تو عکس العمل نشون.میدی خوشش میاد دو بار بی توجه باشی میزاره کنار وقتی میگم بی توجه یعنی انگار نه انگار اگه چشم غره هم بیای یعنی عکس العمل نشون دادی دوباره انجام میده 

عزیزم اومدم که یه راهی نشونم بدید دیگه 

عزیزم من با کنایه نگفتم واقعیتی گفتم

کاش راجع بهش مطالعه کنی واقعا قابل توضیح دادن نیست ولی یه چند مورد رو میگم 

ببین همه بچه ها تو یک سن خاص دروغگو میشن تو یک سن خاص خیالاتی تو یک مرحله لجباز و دلیلش اینه که داره اون حس تو مغز ترشح میشه و این یک مرحله از رشد هست

باید طبق اصول رفتار بشه تا بعد از کامل شدن اون حس ، این رفتار از بین بده ولی اگه درست و اصولی رفتار نکنی مثلا همش داد بزنی و دعوا کنی این قوه تا همیشه بسیار فعال میمونه

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2706