2733
2739

مامانم نفسمه چکارکنم زندگبمه اگه یه موازسرش  کم شه خداااااای نکرده میمیرم توروخدا براسلامتیش صلوات بفرستید همش ميگم داره پیرمیشه الان دارم گریه میکنم تا ازپیشش میام دوس دارم دوباره برم پیشش هیچکسوجزمامان مهربون ودلسوزم ندارم دوتابچه کوچک دارم که فقط مامانمودارن

لامصب کلوچه آخه😂😂😂

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این فکرای منفی رو از کجا وارد ذهنتون کردین مامانبزرگ مامان من ۹۰ و خورده ای سن داشت دلش عین یه دختر جوون بود هیچوقت احساس پیری نکرد به سن نیست که

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

مرگ و زندگی دست خداس عزیزم

پیر و جوون نداره

میدونی تو خونه ما به چی میگیم کلوچه؟؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

همه یه روزی میریم سخت نگیر ..فقط تاوقتی هستیم قدرهمو بدونیم و محبت کنیم کافیه ..تا بعدش حسرتی نباشه....گریم گرفت همین الان

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

تازه وارد دوره ی میانسالی شده حالا مونده تا پیر بشن منم مثل شمام همیشه اینقدر ترس از دست دادن مامان و بابامو دارم آرامش ندارم فکرشو که میکنم گریم میگیره از وضع خودم خسته شدم یه مدت افتاده بود به سرم داشتم دیوونه میشدم کارم فقط گریه بود الان یذره بهتر شدم ولی هنوزم میترسم

2706