2737
2739
ینی هیچ امیدی نیس..همه راه هارو رفتی؟؟ مطمعنی؟؟

من با هركي صحبت كردم ميگن ترك متادون خيلي سخته و امكان داره دوباره برن سمتش بده ترك نميدونم اميدي هست يا نه ولي ديگه جون ندارم انگار فقط مهربونيش تو مخمه ولي قرص خوردن و بي مسوليتيش خيلي عذابم ميده خيلي بي فكره و تا نوك دماغشو ميبينه

من با هركي صحبت كردم ميگن ترك متادون خيلي سخته و امكان داره دوباره برن سمتش بده ترك نميدونم اميدي هس ...

میدونم اینا ی زن و کلافه میکنه..زن مردونگی لازم داره..ولی واقعا نمیدونم چی باید بگم.فقط میگگم ی روز بشین ببین حالا طلاق گررفتم..چی قراره بشه.. همه رو بررسی کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میدونم اینا ی زن و کلافه میکنه..زن مردونگی لازم داره..ولی واقعا نمیدونم چی باید بگم.فقط میگگم ی روز ...

مشاورم ميكفت طلاق بگيري سنت كمه يه ادمي مياد تو زندگيت كه شبيه خودته و شايد خوشبخت شي ولي اينطوري فقط بايد بسوزي و بسازي 

مشاورم ميكفت طلاق بگيري سنت كمه يه ادمي مياد تو زندگيت كه شبيه خودته و شايد خوشبخت شي ولي اينطوري فق ...

اره اینم هست..اما ب شرطی ک کسی بیاد تو زندگیت...اگرم بیاد احتمالا خودشم ازدواج ناموفق داشته ..اینارم در نظر بگیر... 

2731